Rubriky:

Motocykly

Trophy tým si na Šestidenní polepšil

6. listopadu 2003 15:37 - FORTALEZA

Na osmé místo se posunuli jezdci českého Trophy týmu na Šestidenní v Brazílii. Při technických potížích reprezentační jedničky Romana Michalíka těžili Češi ze ztráty Portugalců, kteří přišli o Rubena Fariu a téměř hodinové manko Luise Serry poslalo dosud pátý tým do druhé desítky pořadí.

Průběžné vedení i nadále udržují Finové před Italy, na třetí místo se však posunula Francie.

Zatímco ve třech jedoucí junioři se posunuli alespoň na třinácté místo, klubové soutěži dál vévodí KBS ÚAMK Unhošť, třebaže jeho jezdci poprvé nevyhráli etapu.

Italská jednadvacítka však byla rychlejší jen o nicotných sedm desetin sekundy a tým Ladislava Krupičky dál vede před svými největšími pronásledovateli s půlminutovým náskokem. Jiřetínu I patří dál pátá pozice.

Šestidenní, 3. den:
Trophy týmy:
1. Finsko (Ahola, Aro, Salminen, Saarenkoski, Tiainen, Laaksonen) 7:27,46 min., 2. Itálie + 3:01, 3. Francie + 6:53, ...8. ČR (Z. Gottvald, Michalík, M. Gottvald, Poslední, Macek, Scheder) + 28:24
Junior Trophy týmy:
1. Francie 7:56:93, 2. Finsko + 1:34, 3. Itálie + 1:49, ...13. ČR (Baroš, Stodůlka, Rudolf) + 53:45
Klubová soutěž:
1. KBS ÚAMK Únhošt (Zaremba, Hrobský, Melichar) 25:07,92, 2. Tým Itálie do 21 let + 0:31, 3. GNCC + 5:21, ...5. Jiřetín I (Malát, Mrázek, Holada) + 10:44, 38. Jiřetín II (Kábele, Pabiška, Veselý) + 4:35:53
Individuální výsledky:
do 125 ccm: 1. Rodrigues (Portug./Honda) 26:58,27, 2. Larsson (Švéd./TM) + 8,08, 3. Sarenkoski (Fin./Husqvarna) + 10,78, ...19. Zaremba (KBS Unhošť/KTM) + 1:06,55, 23. Z. Gottvald (ČR/Husqvarna) + 1:40,41, 26. M. Gottvald (ČR/Husqvarna) + 2:18,26, 33. Malát (Jiřetín I/KTM) + 2:49,57
do 250 ccm 2T: 1. Merriman (Austr./Honda) 25:43,45, 2. Demeester (Fr./Yamaha) + 28,27, 3. Tianinen (Fin./KTM) + 50,58, ...40. Hrobský (KBS Unhošť/Suzuki) + 3:18,08
do 250 ccm 4T: 1. Germain (Fr./Yamaha) 26:51,27, 2. Rinaldi (It./Yamaha) + 4,23, 3. Bergvall (Švéd./Yamaha) + 4,57, ...14. Mrázek (Jiřetín I/KTM) + 3:03,28, 15. Rudolf (ČR jun./KTM) + 3:08,54, 18. Melichar (KBS Unhošť/KTM) + 3:44,70, 25. Holada (Jiřetín I/KTM) + 5:55,68
do 400 ccm 4T: 1. Everts (Belg./Yamaha) 25:43,80, 2. Salminen (Fin./KTM) + 5,00, 3. Botturi (It./KTM) + 1:12,55, ...14. Baroš (ČR jun./KTM) + 2:40,65, 15. Michalík (ČR/VOR) + 2:45,72, 16. Scheder (ČR/Husaberg) + 2:52,56, 20. Macek (ČR/Yamaha) + 3:25,98, 24. Stodůlka (ČR jun./Husaberg) + 4:02,50
do 500 ccm 4T: 1. Cervantes (Šp./KTM) 26:10,37, 2. Eriksson (Švéd./Husqvarna) + 38,23, 3. Boonen (Belg./KTM) + 45,55, ...9. Poslední (ČR/KTM) + 3:09,88

ČTK

Zrušit