Rubriky:

Motocykly

Živě

Aleš Dryml pojede za zraněného Warda i plochodrážní Grand Prix v Cardiffu

22. května 2013 14:50 - Praha

Český plochodrážník Aleš Dryml pojede po Grand Prix v Praze jako první náhradník také další závod mistrovství světa v Cardiffu, který je na programu v sobotu 1. června. Opět nahradí zraněného Australana Darcyho Warda, který se oficiálně odhlásil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V Praze na Markétě jel rodák z Pardubic Dryml společně s Josefem Francem, který dostal divokou kartu, ale ani jednomu se nedařilo. Starší z bratrů Drymlů obsadil patnácté místo, Franc skončil poslední šestnáctý.

Ward si zlomil lopatku a poranil rameno při Grand Prix Švédska v Göteborgu 4. května a zatím se nestihl dát dohromady.

Dryml jel naposledy na slavném stadiónu Millennium v hlavním městě Walesu v roce 2004, kdy byl stálým jezdcem šampionátu. Tehdy získal tři body, stejně jako minulý týden v Praze.

Po čtyřech závodech seriálu je v čele Rus Emil Sajfutdinov jen o bod před Britem Taiem Woffindenem. Třetí je Polák Jaroslaw Hampel následován Nickim Pedersenem, který jel v Praze se zlomeným předloktím.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.