Rubriky:

Motocykly

Živě

Aleš Dryml pojede za zraněného Warda i plochodrážní Grand Prix v Cardiffu

22. května 2013 14:50 - Praha

Český plochodrážník Aleš Dryml pojede po Grand Prix v Praze jako první náhradník také další závod mistrovství světa v Cardiffu, který je na programu v sobotu 1. června. Opět nahradí zraněného Australana Darcyho Warda, který se oficiálně odhlásil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V Praze na Markétě jel rodák z Pardubic Dryml společně s Josefem Francem, který dostal divokou kartu, ale ani jednomu se nedařilo. Starší z bratrů Drymlů obsadil patnácté místo, Franc skončil poslední šestnáctý.

Ward si zlomil lopatku a poranil rameno při Grand Prix Švédska v Göteborgu 4. května a zatím se nestihl dát dohromady.

Dryml jel naposledy na slavném stadiónu Millennium v hlavním městě Walesu v roce 2004, kdy byl stálým jezdcem šampionátu. Tehdy získal tři body, stejně jako minulý týden v Praze.

Po čtyřech závodech seriálu je v čele Rus Emil Sajfutdinov jen o bod před Britem Taiem Woffindenem. Třetí je Polák Jaroslaw Hampel následován Nickim Pedersenem, který jel v Praze se zlomeným předloktím.

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.