Rubriky:

Motocykly

Spolek pro Grand Prix zvažuje od roku 2018 i pořádání MS superbiků

3. března 2016 12:44 - Brno

Vstupenky na letošní Grand Prix silničních motocyklů na Masarykově okruhu v Brně (19. - 21. 8.) se sice začaly kvůli počáteční nejistotě ohledně konání závodu prodávat později než v uplynulých letech, avšak skluz se daří dohánět.

 

Automotodrom Brno

„Zájem je značný a každým dnem se navyšuje. Už jsme rozběhli i prodej v zahraničí. Zlevněné lístky budou k dostání až do konce března, poté dojde zhruba k osmiprocentnímu navýšení cen," informoval primátor Brna Petr Vokřál (ANO). Město založilo společně s Jihomoravským krajem Spolek pro Grand Prix, který se od letošního ročníku ujme pořádání prodělečné akce.

Pokud Spolek organizaci motocyklové Grand Prix bezproblémově zvládne, mohl by si od roku 2018 přibrat i šampionát superbiků, který nově jezdí Brňan Karel Abraham. „Uvažujeme o tom," potvrdil Vokřál.

Brněnský primátor popřel zvěsti, že vetuje možnost pětiprocentní slevy na nákup vstupenek na Grand Prix pro držitele rodinných pasů a seniorpasů, jak navrhl Jihomoravský kraj. „Nebráníme se jednání, ale musíme tuto záležitost vyjasnit po technické stránce," sdělil Vokřál. „Rozhodně nejsem proti mladým rodinám ani proti důchodcům," ohradil se.

čfo, Právo

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly