Rubriky:

Ostatní

Hamilton možná bude ve Wembley závodit se Schumacherem

20. června 2007 22:00 - LONDÝN

V anglickém fotbalovém chrámu Wembley by mohli změřit síly nejlepší pilot letošního šampionátu formule 1 Lewis Hamilton s legendárním sedminásobným mistrem světa Michaelem Schumacherm. Oba jezdci jsou pozváni na charitativní akci "Závod šampiónů", která se uskuteční v Londýně v prosinci.

 

Hoch Zwei

"Mohla by to být jedinečná podívaná. Pro Hamiltona to je jediná příležitost, jak se popasovat s Michaelem Schumacherem," řekl Fredrik Johnsson, zakladatel akce, na které se představují nejlepší jezdci z různých druhů motoristických závodů.

Zatímco někdejší hvězda Ferrari, která loni ukončila kariéru, už účast přislíbila, Hamilton své rozhodnutí ještě neoznámil. "Doufám, že moje přítomnost pomůže vybrat opravdu hodně peněz na podporu výzkumu poruch mozku a kostní dřeně," připomněl Schumacher charitativní poslání akce.

"Závod šampiónů" se v předchozích letech konal na pařížském Stade de France. Londýnský podnik se pojede stylem vyřazovacích jízd dvou vozů na asfaltovém okruhu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.