Rubriky:

Ostatní

Živě

Až Danica Patricková poprvé vyhraje závod IndyCar, půjde dohola

29. června 2007 12:51 - RICHMOND

Pilotka Danica Patricková půjde dohola. Jezdkyně stáje Andretti Green Racing patří k největším hvězdám amerického formulového seriálu IndyCar, ale ještě nevyhrála jediný závod. Proto se spolujezdci a vedením týmu uzavřela sázku - až vyhraje, sundá strojkem své černé vlasy.

"Kluci z týmu moc dobře vědí, co mě dokáže nastartovat. A tak přišli s touhle sázkou, protože mám svoje vlasy opravdu ráda," řekla pětadvacetiletá Patricková, kterou v sobotu čeká závod v Iowě.

"Už jsem přemýšlela, jak bych bez vlasů vypadala. Ale musím říct, že být plešatá mi nepřipadá moc ženské. A navíc jsem si nechala udělat nový účes...," dodala jezdkyně, o jejímž případném sestřihu mohou fanoušci hlasovat na oficiálních internetových stránkách série IndyCar.

Pokud Patricková v Iowě vyhraje, půjdou dohola také její spolujezdci Dario Franchitti, Tony Kanaan a Marco Andretti, vnuk majitele stáje, legendárního Maria Andrettiho.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.