Rubriky:

Ostatní

Otec a syn Charouzovi předčili i Kaffera

12. srpna 2007 20:03 - MOST

Triumf mercedesů Charouzova týmu přineslo mostecké pokračování mezinárodního mistrovství ČR automobilů na okruzích, které okořenila účast bývalé hvězdy DTM Němce Kaffera. Ve vytrvalostním závodě Antonín Charouz se synem Janem a Mückem předčili i vůz Kaffera, který se střídal s Nimčem.

 

BPA/Martin Straka

Otec Charouz pak vyhrál i nedělní sprint. „Všechno vyšlo perfektně, týmu se povedlo double ze sprintu mám ale lepší pocit,“ tvrdil. „V úvodu tříhodinovky jsem cítil problém s řízením, brzy se to srovnalo a já si závod užil,“ líčil Kaffer.

Sobotní souboj dvou mercedesů s konkurenčním audi posádky Maděryč, Kostka, Björk netrval dlouho, soupeře brzdily technické potíže.

Erik Janiš se i ve třetím díle pohárového seriálu Octavií dostal vždy na pódium, zatímco jeho největší rival Brejla dojel pátý a čtvrtý. Janišův přemožitel z první jízdy Michal Matějovský druhou nedokončil.

Výsledky - mistrovství ČR divize 4
Vytrvalostní závod:
1. Mücke, J. Charouz, A. Charouz (Něm., ČR/Mercedes Benz C), 2. Nimč, Kaffer (ČR, Něm. Mercedes Benz CLK), 3. Macháček, Charous, Daniš (ČR, SR/Ferrari 430),
Sprint:
1. A. Charouz (Mercedes Benz C), 2. Nimč (Mercedes Benz CLK), 3. Maděryč (Audi A4),
Stav šampionátu:
1. A. Charouz 78, 2. Nimč 66, 3. Mücke a Maděryč po 40.
ČP Škoda Octavia cup
I. jízda: 1. M. Matějovský, 2. E. Janiš, 3. Dostál, II. jízda: 1. E. Janiš, 2. Dostál, 3. Vorba,
Průběžné pohárové pořadí: 1. E. Janiš 138, 2. Brejla 105, 3. Vorba 76.

Martin Kézr, Právo

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.