Rubriky:

Ostatní

Na Masarykově okruhu byly obnoveny jízdy motocyklů pro veřejnost

27. května 2008 17:36 - BRNO

Na nově položeném povrchu Masarykova okruhu v Brně byly obnoveny pravidelné podvečerní jízdy automobilů a po více než půlroční přestávce také motocyklů. Po tragické události na konci loňského srpna, kdy jeden z účastníků veřejných motocyklových jízd zahynul a druhý byl po vzájemné kolizi vážně zraněn, byly tyto jízdy zastaveny.

 

Automotodrom Brno

Novinkou je předprodej vstupenek na jízdy automobilů i motocyklů on-line na internetové adrese www.brno-circuit.com. Jízdu na konkrétní termín je možno zakoupit 20 dnů předem, nejpozději však deset dnů před termínem, a platbu za jízdu převést na účet Automotodromu.

"Poukaz na jízdu bude pro všechny předplatitele připraven od 16:30 hodin v pokladně v areálu Automotodromu Brno. Poukaz je potřeba vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem jízdy. Nevyzvednuté poukazy bez náhrady propadnou," uvedla v úterý mediální manažerka Masarykova okruhu Lenka Nestrojilová.

V každé jízdě je celkem 45 míst, z nichž 15 bude v prodeji přes internet. Zbývajících 30 míst v každé pětadvacetiminutové jízdě bude možno zakoupit přímo u pokladny za vstupním objektem Automotodromu Brno.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní