Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Motokrosař Murray vyvázl z ostravského pádu bez vážných následků

7. listopadu 2009 15:30 - OSTRAVA

Americký freestylový motokrosař Scott Murray vyvázl z pátečního těžkého pádu na exhibici v Ostravě bez vážnějších zranění. Noční vyšetření v ostravské nemocnici dokonce vyloučilo podezření na zlomeninu ruky, dvaatřicetiletý jezdec má z nepovedeného pokusu o dvojité salto jen podlitiny a roztrženou dlaň.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Ošklivý pád, kdy Američan po prvním saltu ve vzduchu ztratil stabilitu a nekoordinovaně dopadl zády na zem, vypadal daleko nebezpečněji, než nakonec skončil. Murray chvíli ležel nehybně na hlíně ČEZ Arény, po několika minutách ale při převozu na lehátku do přistavené sanitky už komunikoval s okolím a hýbal se.

"Měl opravdu velké štěstí v neštěstí. V nemocnici se ukázalo, že neutrpěl žádnou zlomeninu. Má pochopitelně řadu modřin, podlitin, roztrženou dlaň, ale nic vážného. Ještě v noci podepsal revers a odešel na hotel," řekl ČTK ředitel závodu Aleš Buksa.

Murray se tak dokonce jako divák dnes zúčastní i druhého dne mistrovství světa ve freestylu, v jehož rámci svou exhibici a pokus o první dvojité salto vzad na českém území předvedl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní