Kunc s Prossem vyhráli motoskijöring v Nekoři

NEKOŘ

Ve třetím závodě mistrovství České republiky v motoskijöringu v Nekoři zvítězili ve finále systém start - cíl suverénně Pavel Kunc s lyžařem Romanem Prossem na hondě a dostali se do čela průběžné klasifikace. Na druhém místě skončili obhájci titulu Josef Sládek s Petrem Čížkem rovněž na hondě, kteří s osmibodovou ztrátou druzí i celkově.

Na dobře upravené trati se finálová jízda nevydařila bratrům Šrolerovým, kteří po kolizi dojeli až na osmém místě. Z prvního místa průběžné klasifikace klesli na pátou příčku.

Další závod je na programu v sobotu 30. ledna v Klášterci nad Orlicí.

Třetí závod MČR v motoskijöringu v Nekoři:
1. Kunc, lyžař Pross (Orion Racing Litomyšl/Honda), 2. Sládek, Čížek (Pardubice/Honda), 3. Mňuk, Langer (Vysoké Mýto/Yamaha), 4. Marek, Navrátil (Cermen tým/KTM), 5. Mencák, Berger (X-sport tým/Honda), 6. Skalka, Bříza (Klášterec/Honda).
Průběžné pořadí: 1. Kunc, Pross 50, 2. Sládek, Čížek 42, 3. Mencák, Berger 40, 4. Marek, Navrátil 40, 5. P. Šroler, M. Šroler (Klášterec/Yamaha) 39, 6. Mňuk, Langer 38.