Most - Klášterec nad Ohří 8:1Hokejisté Mostu rozstříleli Klášterec a udrželi se v první lize

Most

Hokejisté Mostu budou hrát první ligu i v příští sezoně. Setrvání v soutěži jim zajistila dnešní vysoká výhra 8:1 nad Kláštercem nad Ohří v posledním kole baráže, díky které obsadili druhou postupovou příčku za Berounem.

Druholigový soupeř stačil Mostu jen v první třetině, která skončila bez branek. Po přestávce ovládli zápas domácí, když druhé dějství vyhráli 4:0. Po dvou gólech dal Přeučil se Slavíčkem, o zbývající trefy se postarali Divíšek, Tvrdek, Nedrda a Tauš. Čestný úspěch Klášterce zaznamenal v 56. minutě Jáchym.

Most se díky výhře posunul na druhou postupovou příčku v barážové tabulce o bod před třetí Havířov.

První hokejová liga - 10. kolo baráže:
Beroun - Hodonín 7:5 (0:2, 5:2, 2:1)
Branky: 21., 26. a 60. J. Nedvěd, 24., 36. a 48. Švagrovský, 36. Vlček - 20. a 31. Rehuš, 1. Kocák, 37. Špok, 53. Jurásek. Rozhodčí: Svoboda - Beneš, Štofa. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 300.
Most - Klášterec nad Ohří 8:1 (0:0, 4:1, 4:0)
Branky: 23. a 32. Přeučil, 39. a 44. Slavíček, 33. Divíšek, 41. Tvrdek, 51. Nedrda, 56. Tauš - 56. Jáchym. Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Ondráček. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 499.