Rubriky:

Rallye

Šampión Pech vyhrál úvodní etapu Rallye Příbram

21. září 2007 23:25 - PŘÍBRAM

Již jistý český mistr Václav Pech vyhrál páteční úvodní etapu závěrečného dílu mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, kterým je 29. ročník Fuchs Oil Rallye Příbram. Druhé místo patří s minimální ztrátou Karlu Trojanovi, který zaostává za obhájcem příbramského prvenství o pouhé čtyři vteřiny. Třetí je po absolvování pěti rychlostních zkoušek Jan Votava, jenž ztrácí další vteřinu.

Zatímco Pech se může plně věnovat jízdě na efekt pro diváky, Trojan se musí plně soustředit na dosažení výsledku. Stále má totiž šanci posunout se v konečném hodnocení seriálu na druhé místo a předstihnout Romana Krestu, který v Příbrami nestartuje. Trojan musí dojet nejhůře sedmý.

Rallye bude v sobotu pokračovat zbývajícími deseti měřenými úseky, vítězná posádka bude známa kolem 15. hodiny.

Rallye Příbram - po 1. etapě
1. Pech, Uhel (Mitsubishi Lancer EVO IX) 31:55,0, 2. K. Trojan, Řihák (Mitsubishi Lancer EVO IX) -04,0, 3. Votava, Synáč (Mitsubishi Lancer EVO IX) -5,2, 4. Barvík, Mynářová (Mitsubishi Lancer EVO IX) -9,2, 5. Peták, Benešová (Renault Clio S1600) -27,6, 6. Fiala, Heidenreich (Mitsubishi Lancer EVO VIII) -34,9.

ČTK

Časová osa: Rallye

Filtr článků - Rallye