Vsetínská rallye byla po zpřísnění opatření zrušena

13. října 2020 18:43 - Vsetín

Vsetínská rallye, která měla příští týden v sobotu zakončit seriál jednodenních automobilových soutěží - rallyesprint sérii - se neuskuteční. Pořadatelé se rozhodli závod zrušit poté, co byl vyhlášen nouzový stav a v pondělí zpřísněna epidemiologická a hygienická opatření.

 

skoda-auto.cz

"Včerejší opatření vlády a ministerstva zdravotnictví definitivně překazila náš optimismus. Rallye Vsetín se letos neuskuteční. Ani přesunutí na listopad nepřipadá v úvahu, nová povolení by nebylo možné v tomto šibeničním čase vyřídit," uvedl ředitel závodu Petr Gryger v tiskové zprávě.

Rallyesprint série tak měla jen čtyři díly, posledním byla Rallye Morava minulý týden. Mistrem republiky se stal Jan Dohnal, Pohár 2+ pro vozy nejvyšší specifikace ovládl Petr Semerád.

ČTK

Časová osa: Rallye Dakar 2021

Filtr článků - Rallye


Formule 1 2021

72. ročník mistroství světa navazuje a velmi omezenou sezónu 2020 a fanouškům nabídne rekordní porci hned dvaadvaceti závodů. Do kalendáře se vrací Velká cena Nizozemska, premiéru si odbyde okruh v Džiddě. Sezóna začíná 28. března v Bahrajnu, poslední závod je naplánován na 12. prosince v Abú Zabí. Na rekordní osmý titul útočí obhájce celkového triumfu Lewis Hamilton.