Rubriky:

Rallye

Další Krestův přestup na obzoru?

18. března 2004 15:26 - PRAHA

Roman Kresta se na nadcházející Rallye Šumava možná objeví za volantem Subaru Impreza WRC. Dvojnásobný domácí mistr měl po odchodu ze stáje ProRacing startovat na druhém podniku MČR s fordem v barvách týmu JM Engineering, podle čtvrtečních spekulací by měl ale obsadit místo po Tomáši Engem v týmu Tomáše Hrdinky.

 

www.RomanKresta.com

Tým Romana Kresty spekulace nepotvrdil, ani nevyvrátil. "V tuto chvíli můžeme říct jen to, že Roman Kresta bude rozhodně na Rallye Šumava startovat s vozem specifikace WRC. Bližší informace přineseme ale až v nejbližších dnech," řekl Sportu.cz Martin Bobek ze serveru RomanKresta.com.

Víc neodhalil ani Hrdinka. "Dříve než v pondělí se oficiálně k ničemu nemohu vyjadřovat," řekl agentuře ČTK. Podle informací internetového serveru autosport.cz by Kresta měl již v pondělí s vozem Subaru Impreza WRC testovat a na konci týdne s ním pojede Rallye Šumava.

Problémem je, že letošní model Subaru momentálně v Čechách není. Za tým Styllex Tuning Prosport je do druhé soutěže českého šampionátu přihlášen Hrdinka. "To jestli pojedu, souvisí s tímto rozhodnutím," přiznal šéf týmu.

Pravděpodobný Krestův odchod od zlínské stáje JM Engineering potvrdil ČTK její sportovní a marketingový šéf Miroslav Houšť starší. "Existují takové varianty a nejspíše to tak asi skončí. Definitivně by se vše mělo vyřešit do pondělí," nepřímo potvrdil Krestův další přestup.

ČTK, Sport.cz

Zrušit