Rubriky:

Češi

Kabinou Čechů duní Gott, Vondráčková či David. Bušící kovaříci mají smůlu

1. května 2015 17:42 - Praha

Pokud byste čekali, že kabinou české hokejové reprezentace duní při domácím mistrovství světa nejnovější hity ze světa taneční hudby, jste na omylu. U Jágra a spol. letí staré známé české pecky, a tak když se rozrazí dveře od šatny, uslyšíte Karla Gotta, Michala Davida nebo Helenu Vondráčkovou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čeští hokejisté si mezi sebou žádného DJ neurčili. To, co bude znít z reproduktorů tak dostal na starosti kustod národního týmu Zdeněk Šmíd. A zdá se, že většině kádru se svým výběrem trefuje do noty.

„Kluci si řeknou, na co mají náladu a já jim pak hudbu pouštím. Před zápasy to budou rockové hity k nabuzení, včetně Kabátů a jejich hymny Brousíme nože, kterou pro nás složili. Po zápasech a trénincích jede česká klasika, takže Karel Gott, Helena Vondráčková, Hanka Zagorová nebo Michal David," usmívá se Šmíd a přiznává, že hráči nad jeho playlistem neprotestují.

„Třeba Roman Červenka má rád Hanku Zagorovou, ale nefunguje to tak, že by někdo přišel a vyloženě vyžadoval, co se má hrát. Berou se ohledy na celý tým," ujišťuje Šmíd a v tomto směru kvituje, že v nároďáku chybí Jakub Petružálek.

Litvínovský útočník je totiž známý svou vášní pro taneční hudbu. „Kuba by to, co hrajeme v kabině, poslouchat nemohl. „Ten má ty své milióny a milióny kovaříků, kteří buší na milióny a milióny kovadlinek," znovu se rozesměje reprezentační kustod.

škv, jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Češi

Filtr článků - Češi


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..