Rubriky:

Češi

Dvě střídání a Jágr dohrál. Věřím, že bude v pořádku, doufá trenér

12. května 2015 23:08 - Praha

Bez svého hlavního esa museli čeští hokejisté odehrát většinu zápasu proti Švýcarům. Jaromír Jágr se v utkání objevil pouze na dvě střídání, na ledě strávil minutu a 55 sekund a v osmé minutě už zmizel v kabině. Doprovod fyzioterapeuta Pavla Koláře nevěstil nic dobrého, do hry už se třiačtyřicetiletý Jágr nevrátil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zdálo se, že Jágra trápí tříslo nebo stehenní sval, trenéři nechtěli před čtvrtfinále jeho absenci rozebírat. „Nemůžu říct, co s ním je, k tomu se musí vyjádřit doktoři, teprve se uvidí," odkázal na středeční odpolední trénink hlavní kouč Vladimír Růžička. „Ale věřím, že snad na čtvrtfinále bude v pořádku," dodal.

Jágr nedohrál už úvodní zápas se Švédy kvůli naraženému malíčku, ale v dalších duelech patřil k českým tahounům, na šampionátu nastřílel čtyři góly.

Zapojte se i vy do benefiční dražby hokejových relikvií, jejíž výtěžek podpoří terapeutické centrum Modré dveře pro pacienty trpící duševními poruchami.

„Samozřejmě patří k nejlepším hráčům na turnaji, hraje dobře dopředu, je nebezpečný, utahá obránce soupeře. Takže nám chyběl, ale nedá se nic dělat, musíme se naučit hrát bez něj," okomentoval Jágrovu absenci kapitán Jakub Voráček.

„Já zjistil, až v kabině, že Jarda nehraje," přiznával gólman Ondřej Pavelec. „Lajny se míchají, ztratit takového hráče v téhle formě je minus, ale nahradili ho jiní a vyhráli jsme," cenil si brankář.

sob, Sport.cz

Postoupí čeští hokejisté přes Finsko do semifinále mistrovství světa?

Zrušit


Časová osa: Češi

Filtr článků - Češi


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..