Rubriky:

Češi

FANTASY: Češi vyzvou ve čtvrtfinále Finsko. Místo Jágra má důvěru Voráček

14. května 2015 07:19 - Praha

Dnes se můžeme těšit na kompletní porci čtvrtfinálových zápasů hokejového šampionátu. Největšími favority na postup do semifinále jsou výběry Kanady a USA. Českou reprezentaci čeká těžký souboj s výběrem Finska. Švédsko změří síly s Ruskem.

 

Domácí reprezentaci rozhodně nečeká lehký úkol. Finové se na turnaji prezentují velmi dobrými výkony, které staví na perfektní obraně. Dobrou formu si z NHL přivezl navíc i brankář Rinne. Český tým ale také nehraje špatně a se skvělými fanoušky za zády není bez šance.

My v postup našeho výběru věříme a do sestavy dáváme čtveřici Čechů. Branku bude hájit Pavelec. V obraně nastoupí Jakub Nakládal, který by mohl ranou od modré překonat brankáře Rinneho.

Voráček je naším nejproduktivnějším hráčem 

Velký otazník visí nad startem Jaromíra Jágra. V našem výběru se Jágrovi raději vyhýbáme a dáváme důvěru Jakubovi Voráčkovi, který zvládá úlohu kapitána skvěle. S osmi body je na čele produktivity českého výběru.

Kanada narazí na nevyzpytatelné Bělorusko. My věříme, že roli favorita Kanada zvládne a do semifinále bez problému postoupí. Do našeho výběru se dostali obránci Burns a Barrie. V útoku pak nastoupí trojice Spezza, Duchene, Hall.

fantasy

Zrušit


Časová osa: Češi

Filtr článků - Češi


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..