Rubriky:

Americký fotbal

Wide receiver Hakeem Nicks si zlomil nártní kost

27. května 2012 08:15

Wide receiver New Yorku Giants – Hakeem Nicks – si během čtvrtečního tréninku zlomil pátou nártní kost. Během dnešního dne by měl podstoupit operaci a svému týmu bude chybět přibližně dvanáct týdnů.

 

gettyimages.com

Na otázku, zda se Nicks stihne uzdravit do středy 5. září, kdy Giants zahajují novou sezónu zápasem proti diviznímu rivalovi Dallasu Cowboys, odpověděl hlavní trenér Giants – Tom Coughlin: „Bude to velmi těsné. On věří, že to stihne, a doktoři jsou toho názoru, že se z tohoto zranění uzdraví velmi rychle."

Hakeem Nicks, kterého si Giants vybrali do svého týmu v prvním kole draftu v roce 2009, zachytil v základní části uplynulého ročníku 76 přihrávek pro 1.192 yardů a 7 touchdownů. V playoff si na své konto připsal 28 zachycených přihrávek pro 444 yardů a 4 touchdowny. Nicks tak prožil nejlepší rok ve své dosavadní tříleté kariéře v NFL. Čtyřiadvacetiletý wide receiver zachytil v Super Bowlu XLVI, ve kterém Giants porazili New England Patriots, 10 přihrávek pro 109 yardů a měl tak velkou zásluhu na tom, že Giants získali svou historicky čtvrtou Lombardi Trophy.

nfl.cz

Zrušit


Časová osa: Americký fotbal

Filtr článků - Americký fotbal