Rubriky:

Americký fotbal

Druhý zápas v Londýně v sezóně 2013 sehrají Vikings proti Steelers

17. října 2012 19:38

NFL oznámila, že druhý zápas, který se bude v příští sezóně konat v Londýně, sehraje Minnesota Vikings proti Pittsburghu Steelers. Utkání se uskuteční 29. září 2013 na stadiónu ve Wembley.

 

gettyimages.com

„Tohle je unikátní příležitost pro Vikings, jak zviditelnit náš tým na mezinárodní úrovni," řekl majitel Vikings Mark Wilf. „Že budeme hrát v Londýně poskytuje výjimečnou příležitost nejen pro náš tým, ale i pro úžasnou obchodní komunitu a turistický ruch Minnesoty. Jsme poctěni, že můžeme reprezentovat NFL na globální úrovni. Těšíme se, že budeme hrát před našimi mezinárodními fanoušky."

Další zápas, který se bude konat během příští sezóny v hlavním městě Anglie, sehrají 27. října 2013 San Francisco 49ers proti Jacksonvillu Jaguars. Jaguars se dohodli s NFL před začátkem letošní sezóny, že v roce 2013, 2014, 2015 a 2016 odehrají v Londýně jeden domácí zápas.

nfl.cz

Zrušit


Časová osa: Americký fotbal

Filtr článků - Americký fotbal