Rubriky:

Atletika

Diskařka Cechlová po skončení kariéry čeká potomka

12. listopadu 2013 11:18 - Praha

Rok 2013 je pro diskařku Věru Cechlovou plný dobrý zpráv. Nejprve dodatečně získala bronzovou medaili z olympiády v Aténách, na podzim ji potkalo štěstí i v osobním životě. „S manželem čekáme našeho prvního potomka. Jsem moc šťastná,“ raduje se.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Konec kariéry měla čtyřiatřicetiletá Cechlová po této sezóně v plánu, takhle přejde rovnou k mateřským povinnostem. Manželem rodačky z Litoměřic, která v minulosti závodila pod dívčím jménem Pospíšilová, je bývalý zápasník Jakub Cechel.

Největšími úspěchy diskařky s osobním rekordem 67,71 m je vedle olympijského bronzu z Atén medaile stejné hodnoty z mistrovství světa v Helsinkách 2005. Jejím trenérem byl po většinu kariéry Josef Šilhavý, poslední dva roky se připravovala pod vedením Petra Stehlíka.

sob, Právo

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.