Rosolová byla pátá na čtyřstovce v Moskvě a je sedmá na světě

Moskva

Atletka Denisa Rosolová zaběhla na halovém mítinku v Moskvě v závodu na 400 metrů pátý nejlepší čas 52,49 sekundy, jímž se zařadila na sedmé místo letošních světových tabulek. Závod vyhrála v letošním maximu 51,69 sekundy Američanka Natasha Hastingsová, která nastoupila v jiném rozběhu než Rosolová.

Denisa Rosolová.

Česká běžkyně byla o 38 setin rychlejší než ve svém prvním startu minulý týden v Bordeaux, ale spokojená nebyla. "Myslela jsem si, že to bude daleko lepší. Jsem pěkně naštvaná, asi má moje největší forma teprve přijít," uvedla na facebooku.

Potěšilo ji, že byla skoro o sekundu rychlejší než Američanka Francena McCororyová, která už letos dokázala běžet hluboko pod 52 sekund. "To je ale jediné povzbuzení. Asi si dám pět dní volno a pak zase budu běhat," žertovala.