Cleveland - Chicago 106:118Chicago konečně zabralo a porazilo Cleveland. Satoranský přispěl 19 body

New York

Tomáš Satoranský pomohl v sobotním utkání NBA 19 body, šesti doskoky a šesti asistencemi k vítězství Chicaga v Clevelandu 118:106. Český rozehrávač byl druhým nejlepším střelcem Bulls po Zachu LaVineovi, který dal 44 bodů a s deseti doskoky a osmi přihrávkami měl na dosah první triple double v kariéře.

Tomáš Satoranský proti Clevelandu zaznamenal 19 bodů.

Chicago se při současné porážce Detroitu od Brooklynu 111:121 po prodloužení v duelu svých přímých konkurentů v boji o play off posunulo před Pistons na deváté místo ve Východní konferenci. Za osmými Nets zaostávají o jedinou výhru, ale odehráli o čtyři zápasy víc.

LeBron James je nově třetím nejlepším střelcem historie zámořské ligy. Hvězdný hráč Los Angeles Lakers před zápasem ve Filadelfii zaostával o 18 bodů za Kobem Bryantem a v úvodu třetí čtvrtiny jej předstihl. Nakonec zaznamenal 29 bodů a při celkovém počtu 33.655 už jsou před ním jen Karl Malone (36.928) a rekordman Kareem Abdul-Jabbar (38.387).

Sestřih nejlepších akcí zápasu Clevelandu s Chicagem

James v zápase přidal osm asistencí a sedm doskoků. Střelecky jej o dva body předčil spoluhráč Anthony Davis, ale Vedoucí tým Západní konference prohrál se Sixers 91:108. Domácími lídry byli Ben Simmons s 28 body a 10 doskoky a Tobias Harris s 29 body.

Výsledky NBA
Cleveland - Chicago 106:118 (za hosty Satoranský 19 bodů, 6 asistencí, 6 doskoků),
Detroit - Brooklyn 111:121 po prodl.,
Minnesota - Oklahoma City 104:113,
Philadelphia - LA Lakers 108:91,
Utah - Dallas 112:107.