Basketbalisté Fenerbahce deklasovali Kazaň, Veselý přispěl šesti body

14. října 2021 22:01 - Istanbul/Praha

Basketbalisté Fenerbahce Istanbul zvítězili ve čtvrtém kole Evropské ligy nad Kazaní 80:41 a šesti body k tomu přispěl i český pivot Jan Veselý. Turecký celek předchozí dva zápasy v elitní soutěži prohrál, tentokrát ale už v poločase vedl více než dvacetibodovým rozdílem.

Twitter

Veselý k šesti bodům přidal dvě asistence a jeden útočný doskok. Odehrál 19 a půl minuty, v závěrečné čtvrtině už ho trenér Saša Djordjevič do hry neposlal. Se 17 body byl nejlepším střelcem vítězů Kanaďan Marial Shayok.

Evropská liga basketbalistů - 4. kolo:
Zenit Petrohrad - Bayern Mnichov 79:71
Fenerbahce Istanbul - Unics Kazaň 80:41 (za domácí Veselý 6 bodů, 1 doskok, 2 asistence)

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.