Rubriky:

Radíme

Snoop Dogg zahájí závody v Las Vegas

24. srpna 2016 08:59 - Las Vegas

Městské běhy s dlouhou tradicí většinou nepotřebují příliš mnoho propagace a reklamy. Plní se takřka samy. A v případě Spojených států amerických, města hříchu Las Vegas a jeho maratónu Rock’n’Roll to platí dvojnásob. Performer typu Snoop Dogga, bývalý dealer a člen černošského gangu a jeden z nejslavnějších rapperů všech dob, tomu už jen může nasadit korunu.

 

Profimedia.cz

Snoop Dogg vystoupí před 40 000 nabuzených účastníků večerního běžeckého klání 13. listopadu. Svůj koncert zahájí ve tři hodiny odpoledne a bude hrát až do zaznění startovního výstřelu slavného maratónu a půlmaratónu. Jeho stage bude hned naproti notoricky známému hotelu Luxor s více než 4400 pokoji.

ČTĚTE TAKÉ: Pračlověk i slavný Clint Eastwood. Od kořisti až po medaile

„Snoop Dogg nepotřebuje žádné dlouhé představování," říká Josh Furlow, prezident seriálu závodů Rock'n'Roll Marathons. „Je jeden z nejlepších a nemůžeme být šťastnější, že jsme ho získali pro našich čtyřicet tisíc běžců, na největší běžeckou party roku," dodává nadšeně.

Rapper Snoop Dogg se na kulturním výsluní pohybuje už více než dvacet let. Přitom první část jeho života nebyla nikterak růžová. Otec opustil rodinu, když chlapcovi byly tři měsíce. Ten se později dostal i do vězení za držení kokainu. Svá teenagerovská léta strávil jako člen černošského pouličního gangu. Zážitky pak umělec zpracoval i do své hudby. Proslul především jako interpret takzvaného gangsta rapu. Zahrál si také před filmovými kamerami. A dnes má na kontě účinkování v desítkách filmů a seriálů.

Samotný závod je svátkem pohybu a zábavy. Slavný „The Strip" se uzavírá pro provoz jen na jediný den v roce ‒ a patří pouze běžcům. Ti si kromě samotného zdravého pohybu mohou vyrazit také z kopýtka. Las Vegas nabízí kupříkladu nespočet kapliček, kde můžete uzavřít sňatek. Je plné herních automatů, kasin i profesionálních společnic. A snad jen nakažlivé pohlavní choroby neznají ono pořekadlo: „Co se stane ve Vegas, zůstává ve Vegas."

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020 květen 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce