Rubriky:

Biatlon

Živě

Koukalová na běžkách. Před kamerou našla nečekanou soupeřku

16. ledna 2019 09:48 - Jablonec

Ve vyjížďkovém tempu zůstává Gabriela Koukalová jen u náznaků toho, že by se snad ještě někdy měla vrátit na scénu světového biatlonu. Fanoušci musejí vzít zavděk tím, jak se bývalá česká jednička projíždí zvolna sněhem nádherně zasypanými Jizerkami.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Tentokrát vyrazila s maminkou a neopomněla vzájemný „souboj" ukázat na sítích. „Jednou závodník, vždycky závodník! Mamka zahlédla kameru, vzpomněla si na olympijské stříbro ze Sarajeva 1984 a nechtěla mi dát nic zadarmo," komentovala na síti rodinný lyžařský výjezd do hor.

Gabriela (tehdy) Svobodová před pětatřiceti lety byla po boku Blanky Paulů, Dagmar Palečkové a Květy Jeriové členkou běžecké štafety na zimních hrách. A na lyže stále vyráží, a to i s dcerou, která k běžkám ve své závodní kariéře přidala malorážku.

https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/videos/313541179266043/

„Názorná ukázka, jaký je rozdíl mezi klasikou a bruslením," napsala dále Koukalová, která má, co se týče medailí, v rodině navrch.

S maminkou se od projížďky nenechaly odradit ani závějemi. Zdali se někdejší hvězda biatlonu pokusí vrátit k závodění, zůstává nejasné, video na sítích není ničím jiným než pohledem na dvě bývalé úspěšné závodnice, ač se Koukalová v minulých týdnech nechala vidět i při větším fyzickém zápřahu v posilovně.

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.