Rubriky:

Biatlon

Soukalová si na MS konečně spravila chuť a vybílila terče

7. března 2016 12:35 - Oslo

Nezdar v nedělním stíhacím závodě hodila za hlavu. Vedoucí žena Světového poháru biatlonistek Gabriela Soukalová je sice na světovém šampionátu v Oslu zatím bez medaile, kvůli tomu však neztrácí dobrou náladu. Fanoušky na sociálních sítích pobavila pondělním příspěvkem, v kterém narážela na svou nevydařenou střelbu.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Ležka byla až dosud doménou jablonecké rodačky, jenže v nedělním závodě na Holmenkollenu čtyřikrát minula, a když se k tomu přičetla ještě jedna chyba vestoje, v cíli z toho bylo až jedenácté místo. Nejhorší střelba i výsledek v letošní sezóně. „Bojovala jsem celou dobu sama se sebou. Nebyla jsem prostě schopná se na střelnici nějak srovnat," přiznala.

Do nového týdne se ale Soukalová probudila v mnohem lepším rozpoložení. A snad i v lepší „střelecké" formě: „Tyhle terče se mi podařilo vybílit podstatně lépe, než ty včerejší!" napsala na svém facebooku a přidala fotografii oblíbeného karamelového dezertu plněného nugátem a čokoládou.

 

Tyhle terče se mi podařilo vybílit podstatně lépe, než ty včerejší :))!I am so much better with these targets compare to yesterday :))!

Zveřejnil(a) Gabriela Soukalova dne 7. březen 2016

Další šanci zaútočit na medaili šestadvacetiletá biatlonistka dostane ve středečním individuálním závodě na 15 kilometrů. V něm je střelba klíčová, za každý minutý terčík totiž následuje minutová časová penalizace.

jis, Sport.cz

Jakou příčku obsadí Gabriela Soukalová v individuálním závodě na MS v Norsku?

Zrušit


Časová osa: Biatlon