Rubriky:

Biatlon

Náhled do biatlonového soukromí: Takhle vypadá den Michala Šlesingra!

25. března 2016 17:48 - Praha

Byl nejlépe umístěným českým biatlonistou. Michal Šlesingr obsadil v celkovém hodnocení Světového poháru 18. místo a v „okurkové“ sezóně, kdy je čas nabrat nové síly, se na sociálních sítích podělil s fanoušky o malou ochutnávku, jak vlastně vypadá den biatlonového závodníka během mistrovství světa v Oslu.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Fanoušci si letošní sezónu pamatují především díky skvělým českým ženám v čele s Gabrielou Soukalovou. I Michalové Krčmář a Šlesingr se ale čas od času blýskli parádním výsledkem a zkušenější z nich, kterému v týmu neřekne nikdo jinak než Boušek, nechal fanoušky alespoň trochu nahlédnout do soukromí špičkového závodníka.

Na Holmenkollenu vzniklo sedmdesátisekundové video, v kterém jsou zachyceny nejdůležitější okamžiky dne českého biatlonisty - od probuzení, přes snídani, trénink na lyžích i na střelnici a potřebný relax v sauně i bazénu. Na závěr nesmí chybět zasloužená masáž a několik podepsaných kartiček.

 

Maybe you were wondering what I'm up to as you could see me in Oslo with #gopro on my head. This is what I ended up with...

Zveřejnil(a) Michal Slesingr dne 24. březen 2016

jis, Sport.cz

Zrušit