Rubriky:

Biatlon

Nohy nahoru. Pohodička, ráj! Hodinu jsem se kochala, to je víc než běh, líčí Koukalová

16. června 2017 18:01

Rutinu na chvíli biatlonistka Gabriela Koukalová vyměnila za něco úplně jiného. Uprostřed plné přípravy došlo na oddech na posedu i jakési meditování. "Občas je potřeba něco změnit," napsala nejlepší česká závodnice na sítě k posledním fotografiím z tréninku, který o víkendu vymění za závody. Biatlonisté budou v sobotu v 10:00 v Jablonci bojovat o domácí tituly na horských kolech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Příprava je ale teď pro biatlonisty to hlavní. Je v plném proudu. "Znáte to, až se zima zeptá, co jsi dělal v létě... Nefunguje to jen se dřevem, ale i s fyzičkou," rozepsala se domácí biatlonová královna.

Příprava je v plném proudu. Znáte to, až se zima zeptá, co jsi dělal v létě.... Nefunguje to jen se dřevem, ale i s fyzi...

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 14. červen 2017

Nejeden náročný výběh má v tréninku za sebou. Ale i jeden přerušený. Na chvíli zastavila udivena výhledem. "Nohy mohly dál, ale viděla jsem posed na krásném místě. Tak jsem na něj vylezla a hodinu se kochala. Věřím, že mi to dalo v tu chvíli víc než další hodina běhu," líčila, kterak s nohama nahoru obdivovala okolí.

Fanoušci se vyptávali na lokalitu. "Ráj," odpověděla se smajlíkem Koukalová neurčitě. A ti méně znalí se ptali, kde nechala pušku. "Běháme i normálně. Jako lidi," nenechala se zaskočit.

vap, Sport.cz

Zrušit