Rubriky:

Biatlon

Koukalová stále nezávodí. Slibuje překvapení

15. prosince 2017 07:27 - Praha

Její vstup na závodní scénu je v nedohlednu. Zjevně až za horizontem Vánoc. A nikdo neví, jestli zrovna už těch letošních. Právě k nejkrásnějším svátkům ovšem Gabriela Koukalová vzhlíží. A vyhlašuje soutěž pro malé fanoušky, jimž slibuje překvapení.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Rodičům a jejich potomkům adresuje svůj vzkaz ze sociálních sítí. „Milé děti a rodiče malých sportovních fanoušků, vyhlašuji soutěž o nejhezčí přání Ježíškovi," píše a prvním dvaceti vybraným slibuje vánoční překvapení.

Milé děti a rodiče malých sportovních fanoušků, vyhlašuji soutěž o nejhezčí přání Ježíškovi. Prvních dvacet vybraných...

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 14. prosinec 2017

Krátí si čas, který měl patřit hlavně závodění a přípravě na olympiádu. Oddělila se od týmu, připravuje se sólově. Jak to s ní bude dál, je stále nejasné.

Na síti připojuje k poslednímu vzkazu své první kresby, jimiž sama zásobila v minulém tisíciletí Ježíška. „To, co vidíte na fotce, je můj první výtvarný pokus o přání Ježíškovi," přidává se smajlíky. „Jistě to zvládnete lépe než já! Přijímám jak fotky, tak dopisy!," dodává s přáním hezkých svátků.

vap, Sport.cz

Zrušit