Rubriky:

Bojové sporty

Nastal čas přitvrdit. Pudilová v tréninku trhla rekord

7. ledna 2019 17:09 - Praha

Každá má svůj plán, styl přípravy a obě chtějí jediné. Vyhrát 23. února zápas při premiéře UFC v Praze. Nejsledovanější MMA organizace má v seznamu bojovníků zatím jediného českého zástupce, Lucii Pudilovou, které se postaví ve vyprodané O2 areně v kleci Liz Carmoucheová.

 

Facebook: Lucie Pudilová

Klasické tréninky v tělocvičně, posilovna, do toho podmínky, které jsou aktuálně venku. Pudilová využívá i v zimním prostředí haldy ve svém okolí, kde nabírá fyzičku. Strmý kopec, který vyběhnout bolí. Kdo chce uspět, musí se kousnout, trpět. Její trenér Ladislav Erdélyi připsal k přiloženému videu.

„Nastal čas přitvrdit... po tomto cca 60 metrovém sprintu do kopce si Lucka udělala svůj osobní rekord ve "vyškrábání" na haldu. Od jejího úpatí za 1:58 minuty. Vše jde podle plánu. Úprava stravy, regenerace, trénink."

https://www.facebook.com/baraccuda.durabodurrare/videos/1832183046910832/

Američanka se pochlubila absolutně odlišným tréninkovým videem - teplo a voda v jiném skupenství. Carmoucheová chodí po dně bazénu s činkami. Není divu, že trénuje i ve vodě, před lety působila u americké námořní pěchoty, zde strávila pět let.

„Tohle je nejdelší podvodní procházka, kterou jsem dosud zvládla. Nedělejte zítra to, co můžete udělat dnes. Zaměřte se na svůj cíl a dosáhnete svých snů," napsala soupeřka Pudilové na svém Facebooku. Jeden cíl se týká právě Prahy a zápasu s českou bojovnicí.

https://www.facebook.com/107744162639395/videos/2010974032313201/

Pudilová má v MMA osm výher a tři porážky. V UFC, nejprestižnější organizaci, má skóre 2:2. Carmoucheová je o deset let starší a má bilanci dvanáct výher a šest porážek.

V UFC má za sebou osm zápasů, drží si vyrovnanou bilanci 4:4. Američanka se ve své kariéře v kleci potkala také s bývalou hvězdou MMA, v roce 2013 byla nad její síly Ronda Rouseyová. To svědčí o tom, jak zkušená a nebezpečná soupeřka přiletí do Prahy.

Kdo si připíše další vítězství do svých statistik?

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.