Český veterán UFC se vrací do Česka. Kde se postaví do klece?

15. února 2019 17:07 - Praha

Překvapení, které dostává reálné obrysy. Druhý český zápasník, který poznal nejslavnější MMA ligu na světě, bude zápasit v Česku. Viktor Pešta, jenž okusil ovzduší UFC, se 6. dubna představí na galavečeru Night of Warriors v Liberci. Soupeř, váha? Tohle je zatím zahaleno tajemstvím.

 

Facebook: Viktor Pešta

„Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warriors 6. dubna v Liberci. Bližší informace k zápasu a k soupeři budeme zveřejňovat postupně," napsala Sport.cz za organizátory Monika Soukalová.

Informaci o chystaném duelu potvrdil i Peštův trenér v Česku Daniel Barták z Penta Gymu Praha. „Jednáme o zápasu Viktora na tomto galavečeru a vypadá to, že by zde měl nastoupit. Otázka je - s kým."

Karlos Vémola chce zápasit v Liberci. Dojde na duel s Francouzem Princem Aounallahem?

Sport.cz

„Viktor si rozhodně zaslouží kvalitního soupeře a český fanoušek chce vidět Viktora na domácí půdě vyhrát. Detaily k soupeři, ostatně jako k soupeřům všech ostatních zápasníků budeme zveřejňovat postupně," dodala Soukalová.

https://www.facebook.com/NightOfWarriors/posts/1463451107125559

Pešta naposledy zápasil v červnu minulého roku v Rusku pod organizací RCC, když prohrál s Alexandrem Jemeljaněnkem, který mu zlomil nos a upravil bilanci na 13 výher a 5 porážek. Po operaci se rodák z Příbrami přesunul na základnu na Floridu, kde několik měsíců trénoval. Poté se vrátil do Čech, následně stihl i švýcarský výjezd za Vokanem Oezdemirem, který bojuje v UFC. Nyní je opět v Americe. „Viktor hlásí z Floridy dobrou formu, tak uvidíme, koho mu organizátoři najdou," dodal Barták.

Naposledy se Pešta představil českým fanouškům 25. června 2017 v Praze, když porazil Poláka Michala Kitu.

Viktor Pešta vs. Alexandr Jemeljaněnko

O2 TV Sport

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.