Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Obrovští chlapi na scéně. Kdo vyšle smrtící dělo?

12. září 2019 07:30 - Praha

Jsou oblíbení, fanoušci se na ně vždycky těší, i když může jít o chvilkou záležitost. Střet dvou těžkých vah má v sobě kouzlo výjimečného. Velcí chlapi, kteří na nějaké kilo nehledí, leckdy se jejich výška šplhá ke dvou metrům a jedna rána může v kleci, v ringu vše vyřešit. Jeden takový výživný souboj zažije sobotní galavečer organizace OKTAGON MMA. Proti sobě nastoupí domácí Martin Buday a český zápasník Daniel Dittrich.

 

Facebook: OK

Na úvod krátké prostorové představení. Buday má okolo 120 kilo, jeho soupeř o pár kilo méně, přesto metrák bez problémů pokoří. Buday měří 195 centimetrů, Dittrich je podle tapology.com o osm centimetrů menší. Tyto proporce se rozvlní na bratislavském zimním stadionu Ondreje Nepely.

„Můj hlavní cíl je teď vyhrát titul v těžké váze v organizaci OKTAGON MMA," neskrývá Slovák svůj současný cíl. Jeho sebevědomí se nelze divit. Posledních pět zápasů vyhrál, z toho čtyřikrát ukončil soupeře už v prvním kole. Ukončení na T.K.O. si oblíbil, od dubna 2018 jiné nezná.

https://www.facebook.com/oktagonvyzva/videos/230022287938382/

„Nejsilnější stránkou do tohoto zápasu bude má velká motivace vyhrát," oponuje ostravský bojovník, který více než rok čeká na zápas. Do klece se vrátí po prohrané titulové bitvě s Michalem Martínkem. Šance na další duely byly, ale nepřálo mu štěstí.

„Tento zápas slibuje těžkotonážní bitvu dvou obrovských chlapů, kteří patří k tomu nejlepšímu, co nabízí československé MMA v těžké váze," je přesvědčený Pavol Neruda z pořádající organizace.

Součástí bratislavského galavečeru OKTAGON 14 bude více než deset zápasů v kleci. O titul si to rozdají v československé bitvě Tomáš Deák a Filip Macek. Proti sobě nastoupí také Samuel Krištofič s Robertem Pukačem. Slovenská naděje Ľudovít Klein potká v kleci Joao Paula Rodriguese de Souzu, který má na svém kontě více než padesát MMA zápasů. Jediným ženským duelem bude souboj semifinále projektu Y mezi Kateřinou Klinderovou a Ivy Haškovou.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.