Rubriky:

Bojové sporty

Jeden podpis a ruská kráska má smlouvu v kapse

28. prosince 2019 09:07 - Praha

Profesionální statistiky jí ukazují dva vyhrané zápasy, nic víc, přesto se ruská zápasnice Diana Avsaragová o vánočních svátcích pochlubila kontraktem s organizací Bellator, která patří mezi největší na světě. V jedenadvaceti letech slušný počin pro mladou bojovnici.

 

Instagram: pantera_57_

Avsaragová má na webu sherdog.com, kam se zapisují zápasy, dva duely, oba vyhrála. V roce 2017 ukončila v prvním kole Alinu Makarovou, druhý duel si připsala letos v květnu, kde porazila Aniu Lurchenkovou na body.

Jaká bude budoucnost nové akvizice Bellatoru v muší váze, ukáže čas. Zatím porazila dvě soupeřky, každá měla jen jeden duel, a to s Avsargovou.

Světovou jedničkou v muší váze je podle žebříčku fightmatrix.com Valentina Ševčenková, 45. příčka patří Lucii Pudilové, Ruska Avsaragová není zatím v zaznamenané pětasedmdesátce zápasnic.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.