Rubriky:

Bojové sporty

Jeden podpis a ruská kráska má smlouvu v kapse

28. prosince 2019 09:07 - Praha

Profesionální statistiky jí ukazují dva vyhrané zápasy, nic víc, přesto se ruská zápasnice Diana Avsaragová o vánočních svátcích pochlubila kontraktem s organizací Bellator, která patří mezi největší na světě. V jedenadvaceti letech slušný počin pro mladou bojovnici.

 

Instagram: pantera_57_

Avsaragová má na webu sherdog.com, kam se zapisují zápasy, dva duely, oba vyhrála. V roce 2017 ukončila v prvním kole Alinu Makarovou, druhý duel si připsala letos v květnu, kde porazila Aniu Lurchenkovou na body.

Jaká bude budoucnost nové akvizice Bellatoru v muší váze, ukáže čas. Zatím porazila dvě soupeřky, každá měla jen jeden duel, a to s Avsargovou.

Světovou jedničkou v muší váze je podle žebříčku fightmatrix.com Valentina Ševčenková, 45. příčka patří Lucii Pudilové, Ruska Avsaragová není zatím v zaznamenané pětasedmdesátce zápasnic.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.