Rubriky:

Ostatní sporty

Vnučka britské královny se zasnoubila s ragbistou Tindallem

21. prosince 2010 13:47 - LONDÝN

Vnučka britské královny Zara Phillipsová se zasnoubila se svým dlouholetým přítelem Mikem Tindallem, který je známým anglickým ragbistou. Oznámil to v úterý královský Buckinghamský palác.

 

www.ceskeragby.cz

Devětadvacetiletá Phillipsová, která je dvanáctá v následnictví britského trůnu, přijala nabídku k sňatku, kterou v neděli vyslovil dvaatřicetiletý Tindall. Termín svatby není zatím známý.

Zara a její bratr Peter Phillips žijí podle místních komentářů ze všech členů královské rodiny nejcivilnějším způsobem života. Oba mají zaměstnání, Zara je špičková jezdkyně na koni a Peter si našel místo v Royal Bank of Scotland. Jejich matka, princezna Anna, nepřijala od královny pro své děti královské tituly.

Jako první dostala peníze za reklamu 

Vnučka královny Alžběty II. je také známá tím, že se stala prvním člověkem z britského královského rodu, který dostal zaplaceno za účinkování v reklamě. V roce 2006 byla osobností propagační kampaně na značku Land Rover a poté se objevila v magazínu GQ s bičíkem posázeným diamanty v ruce. Nepsané zákony královské rodiny podobnou činnost zavrhují.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty