Rubriky:

Ostatní sporty

Sportovní akce v roce 2006

3. ledna 2006 12:31 - PRAHA

Zimní olympijské hry v Turíně a fotbalové mistrovství světa v Německu po 16 letech s naší účastí, budou největšími sportovními akcemi roku 2006. České fanoušky ale bude zajímat i vystoupení hokejistů na mistrovství světa v Lotyšsku či účinkování basketbalistek na MS v Brazílii. Atlety čeká ME v Göteborgu, veslaři budou bojovat o světové tituly v britském Etonu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Na českém území uvidíme v červenci ME kanoistů a v srpnu v pražské Troji MS ve vodním slalomu. Koná se u nás i řada motoristických podniků v čele s Grand prix silničních motocyklů na brněnském Masarykově okruhu.

LEDEN
26.12. - 5. - VANCOUVER (Kanada) - MS v ledním hokeji do 20 let
30.12. - 6. - PERTH (Austrálie) - Hopmanův pohár, tenisový turnaj smíšených družstev
31.12. - 15. - LISABON - Rallye Dakar, závod automobilů, motocyklů a kamionů
1. - GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Německo) - Turné čtyř můstků, závody SP ve skoku na lyžích
4. - INNSBRUCK (Rakousko) - Turné čtyř můstků, závody SP ve skoku na lyžích
4. - 8. - OSTRAVA - Pohár mistrů evropských zemí ve florbalu
- ZÁHŘEB - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
5. - 7. - FREISTADT (Rakousko) - IQ-Jänner rallye, úvodní závody mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích
5. - 8. - PETROHRAD (Rusko) - Super Six, hokejový turnaj mistrů evropských zemí
6. - BISCHOFSHOFEN (Rakousko) - Turné čtyř můstků, závody SP ve skoku na lyžích
- MARIBOR (Slovinsko) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
- OTEPÄÄ (Estonsko) - Závody SP v běhu na lyžích
- MONT GABRIEL (Kanada) - Závody SP v akrobatickém lyžování
- BAD KLEINKIRCHHEIM (Rakousko) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
- RUHPOLDING (Německo) - Závody SP v biatlonu
13. - 14. - DEER VALLEY (USA) - Závody SP v akrobatickém lyžování
13. - 15. - SZÉKESFEHÉRVÁR (Maďarsko) - Finálový turnaj hokejového Kontinentálního poháru
14. - 15. - KULM (Rakousko) - MS v letech na lyžích
- VAL DI FIEMME (Itálie) - Závody SP v běhu na lyžích a severské kombinaci
- LES CONTAMINES (Francie) - Závody SP v akrobatickém lyžování
- BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závody Marathon Cupu v běhu na lyžích
- SENTUL (Indonésie) - Závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
16. - 22. - LYON (Francie) - ME v krasobruslení
16. - 29. - MELBOURNE (Austrálie) - Australian Open, mezinárodní tenisové mistrovství Austrálie
17. - 22. - SVATÝ MOŘIC (Švýcarsko) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
19. - 22. - ANTERSELVA (Itálie) - Závody SP v biatlonu
20. - KREISCHBERG (Rakousko) - Závody SP v akrobatickém lyžování
20. - 22. - OBERSTDORF (Německo) - Závody SP v běhu na lyžích
- LAKE PLACID (USA) - Závody SP v akrobatickém lyžování
20. - 23. - MONTE CARLO - Rallye Monte Carlo, úvodní závody MS v automobilových soutěžích
20. - 10.2. - KÁHIRA - Mistrovství Afriky ve fotbale
21. - 22. - HARRACHOV - Závody SP v severské kombinaci
- SAPPORO (Japonsko) - Závody SP ve skoku na lyžích
- HOOGERHEIDE (Nizozemsko) - Závěrečné závody SP v cyklokrosu
26. - 5.2. - CURYCH (Švýcarsko) - ME v házené mužů
27. - MONTREUX (Švýcarsko) - Losování kvalifikace o účast na fotbalovém ME 2008
27. - 29. - CORTINA D'AMPEZZO (Itálie) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
- ZEDDAM (Nizozemsko) - MS v cyklokrosu
- ZAKOPANÉ (Polsko) - Závody SP ve skoku na lyžích
- MADONNA DI CAMPIGLIO (Itálie) - Závody SP v akrobatickém lyžování
29. - DURBAN (JAR) - Závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
ÚNOR
3. - 5. - ŠPINDLERŮV MLÝN/PEC POD SNĚŽKOU - Závody SP v akrobatickém lyžování
- ŠVÉDSKO - Švédská rallye, závody MS v automobilových soutěžích
- OFTERSCHWANG (Německo) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
- DAVOS (Švýcarsko) - Závody SP v běhu na lyžích
- WILLINGEN (Německo) - Závody SP ve skoku na lyžích
- HOOGSTRATEN (Belgie) - Závody série Superprestige v cyklokrosu
- DETROIT (USA) - Finále ligy amerického fotbalu (Superbowl)
8. - 10. - TURÍN (Itálie) - 118. zasedání MOV
10. - 12. - 1. kolo Světové skupiny tenisového Davisova poháru
10. - 26. - TURÍN (Itálie) - XX. Zimní olympijské hry
*****
NENECHTE SI UJÍT PŘI ZOH V TURÍNĚ (10.-26. 2.)
11. února: 13.00 h - biatlon, 20 km mužů (Dostál, Šlesingr), 19.00 h - akrobatické lyžování, jízda v boulích žen (Sudová).
12. února: 10.00 h - běh na lyžích, skiatlon žen 7,5+7,5 km (Neumannová), 13.45 h - běh na lyžích, skiatlon mužů 15+15 km (Bauer), 16.30 h - rychlobruslení, 3 km žen (Sáblíková), 18.00 h - skoky na lyžích, jednotlivci střední můstek (Janda).
15. února: 17.00 h - hokej, Česko-Německo.
16. února: 10.00 h - běh na lyžích, 10 km žen (Neumannová), 13.00 h - hokej, Česko-Švýcarsko.
17. února: 10.00 h - běh na lyžích, 15 km mužů (Bauer), 12.00 h - alpské lyžování, kombinační sjezd žen (Záhrobská), 17.00 h - alpské lyžování, kombinační slalom žen (Záhrobská).
18. února: 14.30 h - biatlon, stíhací závod mužů (Šlesingr, Dostál), 18.00 h - skoky na lyžích, jednotlivců velký můstek (Janda), 21.00 h - hokej, Česko-Finsko.
19. února: 10.00 h - běh na lyžích, 4x10 km štafeta mužů, 20.00 h - hokej, Itálie-Česko.
21. února: 12.00 h - biatlon, 4x7,5 km štafeta mužů, 16.30 h - hokej, Česko-Kanada.
22. února: 14.45 h - alpské lyžování, slalom žen (Záhrobská), 16.30 a 20.30 h - hokej, čtvrtfinále.
23. února: 12.00 h - biatlon, 4x6 km štafeta žen, 18.30 h - akrobat. lyžování, skoky mužů (Valenta). 24. února: 11.30 h - běh na lyžích, 30 km žen (Neumannová), 16.30 a 21.00 h - hokej, semifinále.
25. února: 10.00 h - biatlon, 15 km s hromad. startem mužů (Dostál, Šlesingr), 16.30 h - rychlobruslení, 5 km žen (Sáblíková), 20.30 h - hokej, utkání o 3. místo.
26. února: 10.00 h - běh na lyžích, 50 km mužů (Bauer, Koukal), 14.00 h - hokej, finále.
*****
15. - PRAHA - Slavia Praha - US Palermo (It.), první utkání 3. kola fotbalového Poháru UEFA
16. - 18. - KLATOVY - Šumava Rally, závod mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích
18. - Zahájení jarní části první fotbalové ligy
- VORSELAAR (Belgie) - Závěrečné závody série Superprestige v cyklokrosu
18. - 19. - HOUSTON (USA) - Utkání hvězd basketbalové NBA
21. - 22. - První osmifinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
23. - PALERMO (Itálie) - US Palermo - Slavia Praha, odvetné utkání 3. kola fotbalového Poháru UEFA
25. - DAUHÁ - Úvodní závod MS superbiků a třídy supersport
- HAYWARD (USA) - Závody Marathon Cupu v běhu na lyžích
26. - MONTERREY (Mexiko) - Závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
28. - 5.3. - LANGDORF (Německo) - ME v biatlonu
- MOSKVA - ME ve sportovní střelbě (vzduchové zbraně)
BŘEZEN
1. - JISAN (Korejská rep.) - Závody SP v akrobatickém lyžování
3. - DAVOS (Švýcarsko) - Závody SP v akrobatickém lyžování
3. - 5. - MEXIKO - Mexická rallye, závody MS v automobilových soutěžích
- HAFJELL-KVITFJELL (Norsko) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
3. - 20. - USA, JAPONSKO, PORTORIKO - Mezinárodní baseballový turnaj (World Baseball Classic)
- GRINDELWALD (Švýcarsko) - Závody SP v akrobatickém lyžování
- Finálové turnaje Poháru CEV volejbalistů a volejbalistek
- MORA (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
5. - SÄLEN (Švédsko) - Vasův běh, závody v běhu na lyžích (muži, ženy - 90 km klas.)
- INAWAŠIRO (Japonsko) - Závody SP v akrobatickém lyžování
6. - 19. - INDIAN WELLS (USA) - Tenisový turnaj mužů série Masters
7. - BORLÄNGE (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
- KUOPIO (Finsko) - Závody SP ve skoku na lyžích
7. - 8. - Odvetná osmifinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
8. - FALUN (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
9. - Závěr základní části hokejové extraligy
- První osmifinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
- DRAMMEN (Norsko) - Závody SP v běhu na lyžích
10. - LILLEHAMMER (Norsko) - Závody SP ve skoku na lyžích
- LEVI (Finsko) - Závody SP ve sjezdovém lyžování žen
10. - 12. - MOSKVA - MS v halové atletice
10. - 19. - TURÍN - Zimní paralympijské hry
- OSLO - Závody SP v běhu na lyžích
- SIERRA NEVADA (Španělsko) - Závody SP v akrobatickém lyžování
11. - 12. - Finálové turnaje Klubového poháru volejbalistů a volejbalistek
12. - MANÁMA (Bahrajn) - Velká cena Bahrajnu, úvodní závody MS vozů F1
- LAGUNA SECA (USA) - Závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
- OSLO - Závody SP ve skoku na lyžích
15. - ČCHANG-ČCHUN (Čína) - Závody SP v běhu na lyžích
15. - 19. - AARE (Švédsko) - Závěrečné závody SP ve sjezdovém lyžování mužů a žen
16. - Odvetná osmifinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
16. - 19. - APEX (Kanada) - Závěrečné závody SP v akrobatickém lyžování
- RENA (Norsko) - Birkebeiner, závěrečné závody Marathon Cupu v běhu na lyžích
- Finálový turnaj Ligy mistryň volejbalistek
- SAPPORO (Japonsko) - Závěrečné závody SP v běhu na lyžích a severské kombinaci
- PLANICA (Slovinsko) - Závěrečné závody SP ve skoku na lyžích (lety)
- KUALA LUMPUR - Velká cena Malajsie, závody MS vozů F1
- LAGUNA SECA (USA) - Závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
24. - 26. - ŠPANĚLSKO - Katalánská rallye, závody MS v automobilových soutěžích
25. - 26. - Finálový turnaj Ligy mistrů volejbalistů
26. - JEREZ (Španělsko) - Velká cena Španělska, úvodní závod MS silničních motocyklů
28. - 29. - První čvrtfinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
30. - První čtvrtfinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
31. - 2.4. - Finálový turnaj Evropské ligy basketbalistek
DUBEN
1. - 2. - FUKUOKA (Japonsko) - MS v krosu
- MELBOURNE - Velká cena Austrálie, závody MS vozů F1
- ŠANGHAJ (Čína) - Závěrečné závody automobilové série A1 Grand Prix (Světový pohár národů)
- LONDÝN - Oxford - Cambridge, veslařský závod
3. - 8. - CHEB - O štít města Chebu, mezinárodní turnaj v házené žen
3. - 9. - AUGUSTA (USA) - Turnaj Masters v golfu
4. - 5. - Odvetná čvrtfinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
5. - 9. - ŠANGHAJ (Čína) - MS v plavání v krátkém bazénu
6. - Odvetná čtvrtfinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
7. - 9. - Maroko - Česká republika, utkání tenisového Davisova poháru
- FRANCIE - Korsická rallye, závody MS v automobilových soutěžích
- Čtvrtfinále Světové skupiny tenisového Davisova poháru
- Finálový turnaj Evropského poháru basketbalistů
- LIVERPOOL (Velká Británie) - Velká národní steeplechase, překážkový dostih
- DAUHÁ - Velká cena Kataru, závod MS silničních motocyklů
- První finálové utkání fotbalového mistrovství zóny CONCAAF
12. - 22. - HALMSTAD (Švédsko) - MS v ledním hokeji do 18 let
18. - Konec základní části kanadsko-americké NHL
18. - 19. - První semifinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
18. - 23. - ÚSTÍ NAD LABEM - Velká cena Ústí v boxu
19. - Čtvrtfinálová utkání Poháru ČMFS
- Odvetné finálové utkání fotbalového mistrovství zóny CONCAAF
- NEW YORK - Konec základní části basketbalové NBA
20. - První semifinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
22. - 23. - První finálová utkání Ligy mistrů, PVP, Poháru EHF a Vyzývacího poháru v házené mužů
- BANGKOK - Thajsko - ČR, utkání Světové skupiny II tenisového Fed Cupu
- Čtvrtfinále Světové skupiny tenisového Fed Cupu
23. - Zahájení finálové série extraligy házenkářů
- IMOLA (Itálie) - Velká cena San Marina, závody MS vozů F1
- LONDÝN - Londýnský maraton
25. - 26. - Odvetná semifinálová utkání fotbalové Ligy mistrů
26. - 29. - STOCKHOLM - Švédské hokejové hry, závěrečný turnaj série Euro Hockey Tour
27. - Odvetná semifinálová utkání fotbalového Poháru UEFA
28. - 30. - PRAHA - Finálový turnaj Evropské ligy basketbalistů
- PÚCHOV (Slovensko) - Rally Tatry, závod mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích
- ARGENTINA - Argentinská rallye, závod MS v automobilových soutěžích
29. - 30. - Odvetná finálová utkání Ligy mistrů, PVP, Poháru EHF a Vyzývacího poháru v házené mužů
30. - MADRID - Madridský maraton
- ISTANBUL - Velká cena Turecka, závod MS silničních motocyklů
KVĚTEN
1. - Finále a utkání o 3. místo série Euro Hockey Tour
5. - 21. - RIGA - MS v ledním hokeji
6. - 28. - SERAING (Belgie) - Giro d'Italia, cyklistický etapový závod série ProTour
- NÜRNBURGRING (Německo) - Velká cena Evropy, závody MS vozů F1
8. - 14. - PRAHA - Tenisový turnaj žen okruhu WTA
10. - EINDHOVEN (Nizozemsko) - Finálové utkání fotbalového Poháru UEFA
12. - 20. - VÍDEŇ - Závod míru, cyklistický etapový závod
14. - Závěrečné kolo první fotbalové ligy
- PRAHA - Pražský mezinárodní maraton, mistrovství ČR v maratonu
- BARCELONA - Velká cena Španělska, závody MS vozů F1
- ŠANGHAJ (Čína) - Velká cena Číny, závod MS silničních motocyklů
17. - PAŘÍŽ - Finálové utkání fotbalové Ligy mistrů
19. - 21. - ITÁLIE - Italská rallye, závod MS v automobilových soutěžích
- Odvetná finálová utkání Ligy mistryň, PVP, Poháru EHF a Vyzývacího poháru v házené žen
- LE MANS (Francie) - Velká cena Francie, závod MS silničních motocyklů
21. - 27. - DÜSSELDORF (Německo) - Světový pohár tenisových družstev
25. - 27. - ČESKÝ KRUMLOV - Rallye Český Krumlov, závod mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích
27. - 28. - První kvalifikační utkání play off o postup na ME 2006 v házené žen
- ATÉNY - Úvodní závody SP ve vodním slalomu
- MONTE CARLO - Velká cena Monaka, závody MS vozů F1
29. - 11.6. - PAŘÍŽ - French Open, mezinárodní tenisové mistrovství Francie
30. - OSTRAVA - Zlatá tretra, mezinárodní atletický mítink IAAF, Grand Prix
ČERVEN
1. - 4. - PRAHA - PMEZ v pozemním hokeji žen
2. - OSLO - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Zlatá liga
2. - 4. - ŘECKO - Rallye Akropolis, závod MS v automobilových soutěžích
3. - 4. - PRAHA - Primátorky, mezinárodní závody ve veslování
- Odvetná kvalifikační utkání play off o postup na ME 2006 v házené žen
- MUGELLO (Itálie) - Velká cena Itálie, závod MS silničních motocyklů
5. - PRAHA - Odložilův memoriál, mezinárodní atletický mítink EAA
9. - 9.7. - BERLÍN - MS ve fotbale
*****
NENECHTE SI UJÍT PŘI FOTBALOVÉM MS
Utkání české reprezentace
12. června v 18.00 h s USA (Gelsenkirchen)
17. června v 18.00 h s Ghanou (Kolín n/R)
22. června v 16.00 h s Itálii (Hamburk)
Atraktivní duely ve skupinách
10. června, 15.00 h: Anglie-Paraguay, 21.00 h: Argentina-Pobřeží slonoviny.
11. června, 15.00 h: Nizozemí-SČH.
12. června, 21.00 h: Itálie-Ghana.
13. června, 21.00 h: Brazílie-Chorvatsko.
18. června, 18.00 h: Brazílie-Austrálie.
20. června, 21.00 h: Švédsko-Anglie.
21. června, 16.00 h: Mexiko-Portugalsko, 21.00 h: Nizozemí-Argentina.
Souboje ve vyřazovací části
24 -27. června v 17.00 a 21.00 h: osmifinále (Česká reprezentace v případě postupu z prvního místa 26. 6. v 17 h v Kaiserslauternu, v případě postupu z druhého místa 27. 6. v 17 h v Dortmundu).
30. června a 1. července v 17.00 a 21.00 h: čtvrtfinále (Česko v případě postupu buď 30. 6. ve 21 h v Hamburku nebo 1. 7. ve 21 h ve Frankfurtu).
4. a 5. července ve 21.00 h: semifinále (Dortmund, Mnichov).
8. července ve 21.00 h: o bronz (Stuttgart).
9. července ve 20.00 h: finále (Berlín).
*****
- První kvalifikační utkání play off o postup na MS 2007 v házené mužů
11. - SILVERSTONE - Velká cena Británie, závody MS vozů F1
15. - 18. - MAMARONECK (USA) - Turnaj US Open v golfu
- Zahájení fotbalového Intertoto Cupu
- Odvetná kvalifikační utkání play off o postup na MS 2007 v házené mužů
- LE MANS (Francie) - 24 hodin Le Mans, automobilový závod
- BARCELONA (Španělsko) - Velká cena Katalánska, závod MS silničních motocyklů
20. - 24. - ASCOT (Velká Británie) - Royal Ascot, dostihový mítink
- ASSEN (Nizozemsko) - Velká cena Nizozemska, závod MS silničních motocyklů
- MONTREAL - Velká cena Kanady F1
26. - 9.7. - LONDÝN - Wimbledon - mezinárodní tenisové mistrovství Anglie
27. - 1.7. - PRAHA - Pražský softbalový a baseballový týden
ČERVENEC
1. - 8. - HOURTIN (Francie) - MS a ME v jachtingu, třída Laser
1. - 23. - ŠTRASBURK (Francie) - Tour de France, cyklistický etapový závod série ProTour
2. - INDIANAPOLIS - Velká cena USA, závody MS vozů F1
- DONINGTON (Velká Británie) - Velká cena Británie, závod MS silničních motocyklů
6. - 9. - RAČICE - ME v rychlostní kanoistice
7. - PAŘÍŽ - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Zlatá liga
7. - 9. - LUCERN (Švýcarsko) - Závěrečné závody SP ve veslování
8. - MOST - Závod ME silničních motocyklů
8. - 16. - KODAŇ - MS v jachtingu, třída Evropa
11. - PITTSBURGH (USA) - Utkání hvězd baseballové MLB
12. - 13. - Zahájení kvalifikační části fotbalové Ligy mistrů
13. - Zahájení kvalifikační části fotbalového Poháru UEFA
13. - 18. - BUDAPEŠŤ - ME v moderním pětiboji
14. - ŘÍM - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Zlatá liga
- MLADÁ BOLESLAV - Rally Bohemia
15. - 16. - RAČICE - Mistrovství ČR ve veslování
- Semifinálová utkání tenisového Fed Cupu
16. - MAGNY COURS - Velká cena Francie F1
- SACHSENRING (Německo) - Velká cena Německa, závod MS silničních motocyklů
20. - 23. - HOYLAKE (Velká Británie) - Turnaj British Open v golfu
23. - BRNO - Závod MS superbiků a třídy supersport
- LAGUNA SECA (USA) - Velká cena USA, závod MS silničních motocyklů
27. - 6. 8. - BUDAPEŠŤ - ME v plaveckých sportech
- HOCKENHEIM - Velká cena Německa F1
SRPEN
2. - První finálové utkání fotbalového Poháru osvoboditelů
2. - 6. - PRAHA - MS ve vodním slalomu
5. - Zahájení první fotbalové ligy 2006/07
6. - BUDAPEŠŤ - Velká cena Maďarska, závody MS vozů F1
7. - 12. - TORONTO (Kanada) - MS klubových posádek dračích lodí
7. - 13. - GÖTEBORG (Švédsko) - ME v atletice
9. - Odvetné finálové utkání fotbalového Poháru osvoboditelů
- NĚMECKO - Německá rallye
17. - 20. - PRAHA - Mezinárodní turnaj Czech Open ve florbale
18. - CURYCH - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Zlatá liga
18. - 20. - FINSKO - Finská rallye
20. - BRNO - Velká cena ČR, závod MS silničních motocyklů
20. - 27. - ETON (Velká Británie) - MS ve veslování
22. - 28. - MOSKVA - Finálový turnaj Světové ligy volejbalistů
25. - Utkání o fotbalový Superpohár
- BRUSEL - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Zlatá liga
- ZLÍN - Barum Rally
26. - 17.9. - MÁLAGA (Španělsko) - Vuelta, cyklistický etapový závod série ProTour
- ISTANBUL - Velká cena Turecka F1
28. - 10.9. - NEW YORK - US Open, mezinárodní tenisové mistrovství USA
30. - 3.9. - PRAHA - ME dračích lodí
ZÁŘÍ
1. - 3. - JAPONSKO - Japonská rallye
- BRNO - Závod MS cestovních vozů
- BERLÍN - Mezinárodní atletický mítink IAAF, Golden League
6. - Zahájení fotbalového mistrovství Jižní Ameriky
7. - 10. - LIBEREC - Pohár České pojišťovny, hokejový turnaj seriálu Euro Hockey Tour
- STUTTGART (Německo) - Světové atletické finále
10. - MONZA - Velká cena Itálie F1
- SEPANG (Malajsie) - Velká cena Malajsie, závod MS silničních motocyklů
12. - 13. - Úvodní utkání základních skupin fotbalové Ligy mistrů
12. - 26. - SAO PAULO (Brazílie) - MS v basketbale žen
14. - 16. - TŘEBÍČ - Horácká Rally
- Finálové utkání Světové skupiny tenisového Fed Cupu
- TALENCE (Francie) - Atletický mítink ve vícebojích
17. - SPA - Velká cena Belgie F1
- PHILLIP ISLAND (Austrálie) - Velká cena Austrálie, závod MS silničních motocyklů
20. - 24. - SALCBURK (Rakousko) - MS v silniční cyklistice
- KYPR - Kyperská rallye
22. - 24. - Semifinále a baráž Světové skupiny tenisového Davisova poháru
- KILDARE (Irsko) - Ryder Cup v golfu
- MOTEGI (Japonsko) - Velká cena Japonska, závod MS silničních motocyklů
- WINCHESTER (Velká Británie) - Motokros národů
ŘÍJEN
1. - PARDUBICE - Zlatá přilba, mezinárodní závody na ploché dráze
- ŠANGHAJ - Velká cena Číny F1
6. - 8. - PŘÍBRAM - Rally Příbram
8. - PARDUBICE - Velká pardubická steeplechase, překážkový dostih
- SUZUKA - Velká cena Japonska F1
13. - 15. - TURECKO - Turecká rallye
14. - 15. - SOSNOVÁ - Závěrečný závod mistrovství ČR v rallycrossu
15. - ESTORIL (Portugalsko) - Velká cena Portugalska, závod MS silničních motocyklů
21. - Zahájení finálové série baseballové MLB
22. - SAO PAULO - Velká cena Brazílie F1
- JAR - Závěrečný závod MS superbiků a třídy supersport
27. - 29. - AUSTRÁLIE - Australská rallye
- VALENCIE (Španělsko) - Velká cena Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů
LISTOPAD
3. - 4. - VSETÍN - Závěrečný závod mistrovství ČR ve sprintrallye
- NEW YORK (USA) - Newyorský maraton
- ATÉNY - Závěrečný závod MS v supermoto
6. - 12. - MADRID - Tenisový Turnaj mistryň
9. - 12. - HELSINKY - Karjala Cup, hokejový turnaj série Euro Hockey Tour
12. - 18. - ŠANGHAJ (Čína) - Tenisový Turnaj mistrů
14. - TAUPO (Nový Zéland) - Mezinárodní šestidenní soutěž enduro ISDE
17. - 19. - NOVÝ ZÉLAND - Novozélandská rallye
PROSINEC
1. - 3. - Finále Světové skupiny Davisova poháru v tenisu
- VELKÁ BRITÁNIE - Rallye Wales
7. - 10. - HELSINKY - ME v plavání v krátkém bazénu
7. - 17. - STOCKHOLM - ME v házené žen
10. - 17. - MS fotbalových klubů
14. - 17. - MOSKVA - Rosno Cup, hokejový turnaj série Euro Hockey Tour
26. - 5. 1. 2007 - LEKSAND, MORA (Švédsko) - MS v ledním hokeji hráčů do 20 let

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní sporty