Rubriky:

Cyklistika

Živě

Skot Millar si při úvodu Tour připadal jako Beckham

8. července 2007 20:11 - CANTERBURY

Britský cyklista David Millar si během úvodního prologu a první etapy Tour de France v Anglii připadal jako David Beckham. Přestože mu fanoušci na každém rohu fandili a skandovali jeho jméno, třicetiletý Skot si prý pořádně oddychne, až bude závod pokračovat ve Francii. Přízeň fanoušků mu prý svazovala nohy a strašila ho.

"Opravdu mě to děsilo. Sice jsem si připadal jako David Beckham, ale nechápu, jak to může on a jeho rodina vydržet," kroutil po nedělní etapě hlavou Millar.

"Podcenil jsem, jak taková věc člověka negativně ovlivní. Už jsem z toho začínal být nervózní. Trochu se mi ulevilo jen ve chvíli, kdy se začalo závodit a já přestal vnímat okolní svět," dodal. "Ale bylo příjemné slyšet jméno David s britským akcentem a ne s francouzským," přidal jezdec stáje Saunier Duval-Prodir.

Millarovi patří po víkendu třetí místo a do dalšího průběhu slavného závodu odstartuje v puntíkovaném trikotu pro nejlepšího vrchaře.

ČTK

Časová osa: Cyklistika | Tour de France

Filtr článků - Cyklistika


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.