Cyklista Andrle skončil čtvrtý v závodu v Polsku

RUDNA

Čtvrté místo vybojoval český cyklista René Andrle z celku PSK Whirlpool Author v etapovém závodě Szlakiem Grodow Piastowskich v Polsku. Zvítězil domácí Bartosz Huzarski o 41 sekund před krajanem Tomaszem Kiendysem, třetí byl Slovinec Mitja Mahorič.

Před závěrečnou etapou byl Andrle na desátém místě, ale časovku 26 kilometrů u Rudně zvládl v sedmém nejlepším čase a posunul se těsně pod stupně vítězů. Jeho týmový spolujezdec Andre Schulze z Německa vyhrál ve spurtu celé hlavní skupiny druhou etapu.

Výsledky - 4. etapa (časovka na 26 km):
1. Kiendys 33:09, 2. Huzarski (oba Pol.) -4, 3. Kosťjuk (Ukr.) -25, 4. Dotti (Arg.) -33, 5. Rebiewski (Pol.) -38, 6. Mahorič (Slovin.) -41, 7. Andrle (ČR) -48.
Konečné pořadí:
1. Huzarski 15:20:54, 2. Kiendys -41, 3. Mahorič -55, 4. Andrle -1:02, 5. Müller (Něm.) -1:06, 6. Modzelewski (Pol.) -1:08.