Hruška vyhrál další závod Českého poháru bikerů v maratonu

LETY (U PRAHY)

Jan Hruška ovládl pátý podnik Českého poháru bikerů v maratónu, kterým byl víkendový závod Bike Brdy. Od soupeřů se jezdec týmu Cyklotrenink.com odpoutal už po třech kilometrech a po absolvování stokilometrové trati dojel do cíle s desetiminutovým náskokem před Václavem Ježkem. Třetí skončil Ivan Rybařík.

Ženskou elitní kategorii vyhrála Alena Krnáčová, která druhou Barboru Radovou porazila o deset minut. Třetí místo patřilo Pavle Novákové.

ČP bikerů:
Muži: 1. Hruška (Cyklotrenink.com) 3:59:39, 2. Ježek (Spinning Alpine Pro) -10:05, 3. Rybařík (Sportful.Cenytisku.cz) -11:26, 4. Kestler (Yogi racing Ostrava) -11:40, 5. Šilar (Spinning Alpine Pro) -12:22, 6. Boudný (Dekhome Cannondale) -18:33.
Ženy: 1. Krnáčová (Poštovní spořitelna Marin MTB) 5:25:57, 2. Radová (Profil MRX) -10:02, 3. Nováková (Merida Biking team) -12:38.