Pohárový závod bikerů v Kuřimi vyhráli Spěšný a Wloszczowská

KUŘIM

Stříbrná medailistka z olympijských her Maja Wloszczowská z Polska vyhrála závěrečný závod Českého poháru v cross country na horských kolech. Mezi muži byl v sobotu v Kuřimi nejrychlejší Milan Spěšný, v celkovém hodnocení pohárové soutěže zvítězili Filip Eberl a Pavla Havlíková.

Milan Spěšný.

Největší hvězda kuřimského závodu Wloszczowská potvrdila současnou vynikající formu a druhou Kateřinu Nashovou porazila o více než pět minut. Spěšný dojel do cíle o minutu před Jaroslavem Kulhavým.

CROSS COUNTRY:
Muži: 1. Spěšný (Merida Biking) 1:51:41, 2. Kulhavý (Michelin-Specialized) -1:05, 3. Eberl (Scott Scania Kolín) -2:54, 4. Friedl (Merida Biking) -3:15, 5. Ulman (Scott&Hagget MTB) -4:44, 6. Kamler (ČS MTB) -5:42.
Konečné pořadí Českého poháru: 1. Eberl 292, 2. Kulhavý 257, 3. Ulman 252.
Ženy: 1. Wloszczowská (Pol.), 2. Nashová (Luna Women), 3. Števková (SR).
Konečné pořadí Českého poháru: 1. Havlíková (KC Kooperativa) 315, 2. Němcová (Pell's Hard Bikers) 261, 3. Jansová (ČS MTB) 254.