Rubriky:

Cyklistika

Italský cyklista Ricco byl hospitalizován v kritickém stavu

7. února 2011 23:11 - MILÁN

Elitní italský cyklista Riccardo Ricco byl hospitalizován s nespecifikovanými vážnými zdravotními potížemi. Sedmadvacetiletý vítěz tří etap na Giro d'Italia byl podle agentury Reuters v neděli přijat do nemocnice v Modeně v kritickém stavu. Dnes už byl podle lékařů jeho stav lepší.

"Prognózy jsou ale opatrné," citovala italská média prohlášení nemocnice. Ricco měl údajně problémy s ledvinami, plícemi a střevní potíže.

Ricco se loni v březnu vrátil k cyklistice po dvacetiměsíčním trestu za doping na Tour de France. Loni v září mu italská policie při razii zaměřené proti dopingu prohledala dům a zabavila podezřelé tablety. Cyklistu, který skončil v roce 2008 na Giru celkově druhý, však z ničeho neobvinila ani nezahrnula do žádného vyšetřování.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.