Štybar dojel při návratu po zranění šestý v Superprestige

9. října 2011 19:46 - RUDDERVOORDE

Český cyklokrosař Zdeněk Štybar vstoupil do série Superprestige šestým místem v belgickém Ruddervoorde. Dvojnásobný mistr světa startoval poprvé od vítězného závodu Českého poháru ve Stříbře, po němž si poranil koleno a dva týdny nezávodil.

 

Denis Balibouse, Reuters

Štybar začal závod ve svižném tempu a vedl, od třetího kola se však začal propadat a dokončil šestý. "Šesté místo není zrovna to, co jsem očekával, ale na lepší umístění jsem neměl nohy," uvedl nejlepší český cyklokrosař na Twitteru.

Pro první vítězství v Ruddervoorde si dojel belgický šampion Niels Albert následován svými krajany Bartem Aernoutsem a Klaasem Vantornoutem.

Příští víkend začne i sezona Světového poháru, úvodní závod se jede v Plzni.

Úvodní závod cyklokrosové série Superprestige v Ruddervoorde (Belgie):
1. Albert 1:01:44, 2. B. Aernouts -6, 3. Vantornout -23, 4. Nijs -36, 5. Wellens (všichni Belg.) -41, 6. Štybar -47, ...28. J. Polnický (oba ČR) -6:15.
ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.