Rubriky:

Cyklistika

Astana má prý o Kreuzigera nadále zájem

30. května 2012 21:58 - Astana

Stáj Astana prý zájem o cyklistu Romana Kreuzigera neztratila. Českému jezdci na konci sezóny vyprší v kazašském týmu smlouva, její prodloužení ovšem není podle funkcionáře Allena Čajžunusova vyloučeno.

 

Alessandro Garofalo , Reuters

"Kreuzigerův kontrakt končí, ale rádi bychom ho měli dál v řadách Astany," citoval místopředsedu Kazašské cyklistické federace server time.kz. Nic konkrétního Čajžunusov k plánům Astany neřekl. "Můžu jenom říct, že se vždycky snažíme tým posílit," uvedl.

Již delší dobu se spekuluje o tom, že Astana usiluje o bývalého Kreuzigerova kolegu z Liquigasu Itala Vincenza Nibaliho.

Krezigerovi nevyšel na Giru d'Italia útok na stupně vítězů v celkovém pořadí a po kolapsu v horské 17. etapě vyjádřil zklamání z jeho výkonu manažer Astany Giuseppe Martinelli. Po jeho kritice se zdálo pravděpodobné, že Kreuziger po dvouletém působení kazašskou stáj opustí. Spekuluje se o tom, že by mohl přejít do týmu Omega Pharma-QuickStep českého miliardáře Zdeňka Bakaly, za který jezdí Zdeněk Štybar a František Raboň.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika