Sáblíková se na Tour de Feminin opět prosadila v kopcích

Krásná Lípa

Rychlobruslařka Martina Sáblíková pojede na cyklistickém etapovém závodu Tour de Feminin v severních Čechách nadále v modrém trikotu pro nejlepší vrchařku. V dnešní druhé etapě vyhrála další prémii, připsala si i body za třetí místo a ve vrchařské soutěži je dál druhá za Ruskou Larisou Pankovovou. Ta vede i celkové pořadí, a tak pojede ve žlutém.

Stokilometrovou etapu vyhrála Kirsten Wildová z Nizozemska, Sáblíková dojela ve stejném čase osmadvacátá. Nejlepší českou cyklistkou byla na 17. místě mistryně republiky Pavlína Šulcová.