Rubriky:

Cyklistika

Cyklista Kreuziger je ženáčem, v Itálii si vzal snoubenku Míšu

7. října 2012 15:30 - Praha

Nejlepší český silniční cyklista Roman Kreuziger se oženil. V Itálii si u jezera Lago di Garda vzal v pátek za manželku snoubenku Míšu.

 

Foto: Markéta Navrátilová

Obřad se konal v městečku Torri del Benaco kousek od místa, kde má Kreuziger italský domov. „Je tam tisíc let starý hrad, takové tradiční místo, kde probíhají svatby. Obřad byl v italštině a překládala to kamarádka od Míši. Pak jsme měli nedaleko hostinu s rodinou a pár kamarády,“ prozradil šestadvacetiletý cyklista stáje Astana, který po sezóně míří do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank za Albertem Contadorem.

V sobotu vyrazil s nejbližšími do vyhlášeného zábavního parku Gardaland, v neděli ráno sedl do auta a s manželkou vyrazili do Monaka. Kreuziger totiž přislíbil účast na kritériu, které je rozlučkovým závodem jeho týmového kolegy z Astany Alexandra Vinokurova, olympijského vítěze z Londýna. „Je to můj poslední závod v sezóně,“ řekl Kreuziger.

Na jejich svatbu dorazilo kromě nejbližších i několik sportovců. Běžec na lyžích Martin Jakš, cyklistův švagr, jeho cyklističtí kamarádi Stanislav Kozubek, Ivan Santaromita, Enrico Gasparotto, a v neposlední řadě tenistka Andrea Hlaváčková, která je společnou kamarádkou novomanželů.

hok, Sport.cz, Právo

Časová osa: Cyklistika

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.