Rybařík vyhrál jako druhý český biker Crocodile Trophy

Cooktown

Biker Ivan Rybařík vyhrál jako druhý český jezdec etapový závod na horských kolech Crocodile Trophy v Austrálii. Po devíti etapách zvítězil o 17:55 minuty před Ondřejem Fojtíkem, který v náročném podniku triumfoval v roce 2008.

Biker Ivan Rybařík.

Rybařík si během závodu, během něhož cyklisté urazili 933 km, připsal pět dílčích úspěchů. Jednatřicetiletý rodák z Tábora vyhrál první, třetí, čtvrtou, šestou a osmou etapu. Ve druhé etapě byl nejrychlejší Fojtík.

Za českou dvojicí skončil v celkovém pořadí třetí s odstupem 49 minut Rakušan Wolfgang Krenn. Rybařík opanoval i bodovací soutěž před Fojtíkem a spolu s celkově pátým Ondřejem Slezákem a Michalem Kafkou ze stáje Rubena Rocky Trail Racing ovládli hodnocení týmů.