Paralympijskému šampiónovi Ježkovi ukradli téměř všechna kola

12. března 2014 10:38 - Praha

Šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek přišel krátce před začátkem sezóny o téměř všechna kola a další materiál. Po návratu ze soustředění na Mallorce zjistil, že mu zloději vykradli sklad, z kterého zmizelo mimo jiné pět kompletních kol značky Duratec.

 

skoda-auto.cz

"Je to strašné. Zůstalo mi prakticky jen tréninkové kolo, které jsem měl s sebou na Mallorce, a pak dráhový speciál, který byl čirou náhodou jinde. Jinak je všechno pryč. Ta škoda je obrovská," uvedl Ježek na svém webu. Přišel také o speciál, na kterém loni v roli předjezdce absolvoval časovku na Tour de France.

Za necelý měsíc ho přitom čeká mistrovství světa na dráze v mexickém Aguascalientes. Partneři mu prý slíbili, že udělají maximum, abych mohl co nejdříve pokračovat v přípravě.

"I když jsem sponzorovaný profesionál, nemůžu přijít a automaticky chtít, aby mi vše teď dali znovu. Tuhle krádež pocítím finančně i já osobně," uvedl šestinásobný světový šampión a trojnásobný vítěz Světového poháru handicapovaných cyklistů.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: