Bennett na Paříž-Nice vybojoval první triumf ve WorldTour, Bárta byl na konci deváté desítky

Třetí etapu cyklistického závodu Paříž-Nice vyhrál v hromadném spurtu Ir Sam Bennett, který vybojoval premiérové vítězství ve WorldTour v kariéře. První úspěch v seriálu to byl i pro jeho stáj Bora-hansgrohe, která patří mezi elitu od této sezony.

Třetí etapu cyklistického závodu Paříž-Nice vyhrál v hromadném spurtu Ir Sam Bennett, který vybojoval premiérové vítězství ve WorldTour v kariéře.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Třetí etapu cyklistického závodu Paříž-Nice vyhrál v hromadném spurtu Ir Sam Bennet

Bennettův kolega z německého týmu a jediný český účastník závodu Jan Bárta dojel v hlavním poli na 87. místě ve stejném čase jako vítěz. Celkově mu dál patří 107. příčka s půlhodinovou ztrátou na vedoucího Francouze Arnauda Démarea. Vítěz první etapy dnes dojel šestý a poprvé chyběl na stupních vítězů.

Šestadvacetiletý Bennett po 190 kilometrech porazil spurtérské hvězdy Nora Alexandera Kristoffa a Němce Johna Degenkolba, kteří se probojovali na pódium podruhé, ale prvenství jim znovu uniklo.

Cyklistický závod Paříž-Nice (WorldTour)