Rubriky:

Cyklistika

Paprstka si v Holých Vrších připsal třetí pohárovou výhru v řadě

28. října 2017 17:14 - Holé Vrchy

Tomáš Paprstka vyhrál čtvrtý díl cyklokrosového Toi Toi Cupu v Holých Vrších a připsal si třetí pohárové vítězství za sebou. Dokonce čtvrtý závod v řadě vyhrála Pavla Havlíková, která ještě v sezóně nepoznala přemožitelku.

 

remerx-team.cz

Týden před mistrovstvím Evropy v Táboře zaznamenal Paprstka suverénní vítězství. Z vedoucí skupiny se odpoutal ve třetím z osmi okruhů a jel si pro obhajobu loňského vítězství na této trati. Druhého v pořadí Marka Konwu porazil jezdec týmu Expres CZ-Scott Kolín o 46 sekund, třetího stájového kolegu Jana Nesvadbu o víc než minutu a půl.

"Dnes se mi výjimečně nepovedl start, vytrhnul se mi pedál. Navíc jsem hned ze začátku chyboval. Naštěstí kluci přepálili první dvě kola. Sice jsem ještě čekal na Honzu, ale marně. Jel jsem si svoje tempo a to už odpadl i Konwa. Bylo to dneska strašně těžké, výběhy mi dávaly hodně zabrat. Vůbec jsem si neodpočinul. I když, čím déle jsem jel, tím se mi lépe běhalo," uvedl Paprstka.

Havlíková si dojela pro čtvrté vítězství s náskokem 19 sekund před Karlou Štěpánovou, třetí Nadja Heiglová ztratila minutu.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika