Rubriky:

Golf

Živě

Nečekaný kolaps! Rozesmátý Skot zahodil šanci na velký úspěch. Co se stalo?

15. května 2019 06:39 - Southport

Ach ty kachny, naříká Skot Richie Ramsay. Už už se chystal k odpalu na jedné z jamek v posledním kole golfového British Masters, když zjistil, že kolem proplouvají kachny. S úsměvem odložil odpal a sledoval, jak si vedou malá kachňátka v souboji s vodním živlem. Když se pak v tu chvíli třetí muž průběžného pořadí rozhodl pokračovat, úder zpackal a úsměv ho rychle přešel. Nakonec na turnaji skončil pátý.

Video již není dostupné

sntv

Uspět na golfovém British Masters, to by bylo něco. Skot Richue Ramsay se dlouho držel mezi nejlepšími na třetím místě. Až do chvíle, kdy ho v posledním kole před jedním z úderů rozhodily plovoucí kachny.

Golfista se sice usmíval, když ale pak vrátil ke hře, poslal míček do písečného bunkeru. Následně na jamce zaznamenal double bogey a o bronzovém umístění si mohl nakonec nechat jen zdát. Těžko říct, zda si po turnaji v návalu emocí nepochutnal k večeři na nějaké kachní pečínce...

Prvenství nakonec na turnaji vybojoval švédský golfista Marcus Kinhult, který slavil první vítězství na European Tour.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.