Jihoafrický golfista Frittelli poprvé vyhrál turnaj PGA

Jihoafrický golfista Dylan Frittelli vyhrál turnaj v Silvisu a po prvním triumfu na okruhu PGA si zajistil start na majoru British Open, který je na programu od čtvrtka v Severním Irsku. V závěrečném kole ho do vedení posunulo sedm ran pod par.

Jihoafrický golfista Dylan Frittelli vyhrál turnaj v Silvisu a po prvním triumfu na okruhu PGA si zajistil start na majoru British Open.

Devětadvacetiletý Frittelli navázal na dva předloňské triumfy z European Tour. V Silvisu zvítězil o dvě rány před Američanem Russellem Henleym, který se v posledním kole blýskl výkonem -10.

Golfový turnaj John Deere Classic v Silvisu v USA, součást série PGA Tour (dotace šest milionů dolarů, par 71):