Rubriky:

Golf

Jordan hrál s doutníkem, Woods mu házel míčky do vody

3. května 2007 14:05 - CHARLOTTE

Jeden hrál s cigaretou, druhý mu zase schválně házel míčky do vody. Basketbalová legenda Michael Jordan a nejlepší golfista světa Tiger Woods si svůj první oficiální turnaj opravdu užili. "Je to fantazie. Nikdo neví, že jsem tady. Konečně si připadám jako normální člověk," smál se Woods, když si ho kvůli Jordanovi nikdo z desítek fanoušků před klubovnou na hřišti v Quail Hollow v Severní Karolíně nevšímal.

Šestinásobný vítěz NBA a golfová světová jednička jsou několik let dobrými přáteli, a tak nebylo divu, že na turnaji, který předcházel podniku série PGA Tour Wachovia Championship, bavili sebe i diváky.

Jordan si na druhé jamce zapálil doutník a kouřil až do konce turnaje. Když se Woods na jedenácté jamce napřahoval k odpalu, vedle stojící bývalá hvězda Chicaga Bulls mu na poslední chvíli odkopla míček. "Ten je tvůj," mrknul na opodál stojícího malého kluka.

"Ještě že se mnou nejezdí po normálních turnajích. To bych nikdy nic nevyhrál," smál se Woods. "To je pravda. Vždycky bych ho porazil. Umím se mu totiž dostat do hlavy," dodal basketbalista.

Nejlepší golfista světa si ale nenechal nic líbit. Na sedmnácté jamce se Jordanův míček zastavil na hraně břehu jezírka. Woods, který ze stejného místa před tím odpaloval, se nabídl, že mu ho podá. Když ale Jordan napřáhl ruku, čtyřnásobný vítěz turnaje Masters míček s úsměvem poslal do vody.

"Michaela dostanu jen občas, ale naštěstí jsme na golfu, takže mám přece jen výhodu. Kdybychom hráli basket, neměl bych šanci," řekl Woods.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf